Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Super Rugby Pacific: kliniczni krzyżowcy niszczą Fidżi Drawa

Krzyżowcy wygrywają 61-3 z Fidżi Druą. Wideo / Sky Sport

Krzyżowcy 61
skręć 3

Christchurch zemdlał w rześki wieczór z dala od tropikalnego klimatu Fidżi, a krzyżowcy pokazali, że Royowi nie było ciepło, ponieważ ich oczekiwana rozbieżność została pokazana w piątek wieczorem.

Tydzień po klinicznym zwycięstwie w Canberze Crusaders świętowali swój powrót do domu, zdobywając drugie miejsce dzięki ogromnej wygranej w punktach bonusowych.

Nie zawsze była ładna i nikt nie zasugerowałby, że Crusaders były zdalnie testowane, a takie grzywki nie mają nic wspólnego z rywalizacją. Jednak wynik będzie bardzo cenny dla podopiecznych Scotta Robertsona.

Przynajmniej na razie Crusaders przesuwają się na drugie miejsce za Blues.

Z Brumbies goszczącymi Blues w sobotni wieczór i jedną rundą przed kwalifikacjami, Crusaders będą faworytami do utrzymania drugiego miejsca i zapewnienia sobie przewagi u siebie w finale.

Pomimo odpoczynku siedmiu graczy z pierwszej linii – Richie Muonga, Will Jordan, David Haveley, Cody Taylor, Pablo Matera, Colin Grace i George Power – Crusaders nie mieli problemu z pokonaniem Drui, gdy pobiegli w dziewięciu próbach.

Być może w nadchodzących latach Drua zbliży się i ma nadzieję, że stanie się bardziej konkurencyjna w stosunku do elitarnych drużyn Super Rugby Pacific. Ale w pierwszym sezonie nie byli w tej samej lidze co Crusaders – jak pokazał ten mecz.

Dwa tygodnie temu huragany wprawiły w zakłopotanie 67-5 w Wellington. Po tym, jak w zeszłym tygodniu zareagowała na porażkę innych przybyszów, Moany Pasifiki, był to kolejny duży krok wstecz dla Drew.

Crusaders wcześnie ustalili swój czyn, a Leicester Vainga Anoko wykorzystał w drugiej minucie swoją dziesiątą próbę w sezonie.

Skrzydło krzyżowców, Lester Vainganoko, rzuca się do celu w siatce Drawe Fidżi.  Obraz/Getty Obrazy
Skrzydło krzyżowców, Lester Vainganoko, rzuca się do celu w siatce Drawe Fidżi. Obraz/Getty Obrazy

Od tego czasu Fainga’anuku był ponad lewą krawędzią i nastąpiła chwila ciszy ze strony nieustępliwych krzyżowców, którzy wykonali cztery próby w pierwszej połowie, aby objąć prowadzenie 28-3 w pierwszej połowie – Tom Christie i Sifu Reese pojawiły się w deblu. mecz.

READ  Rugby: matka łyżwiarzy, która złamała sześciotygodniową gwiazdę rugby

Pomocnik All Blacks, Jack Goodhue, był jednym z najlepszych krzyżowców, ponieważ stale awansuje po powrocie z kontuzji kolana pod koniec zeszłego sezonu.

Od piątego lub centrum Goodhue wykonuje proste umiejętności, które czasami łatwo przeoczyć. Trener All Blacks, Ian Foster, będzie wysoko ceniony za umiejętność wychodzenia pod presją, bezinteresowności i umieszczania innych w przestrzeni.

The Crusaders pokazali swoją głębię, gdy niedoświadczeni w pierwszym rzędzie Fletcher Newell, Ricky Jackson i Finlay Bruce w dużej mierze kontrolowali swoje obowiązki, podczas gdy Luke Zack Gallagher, który jeszcze nie grał w NPC, wyróżniał się u boku weterana All Blacks, Sama Whitelocka.

Podczas gdy Drua zobowiązała się do kolizji podczas ich liniowej próby, prędkość była często narażona i nie mieli odpowiedzi, aby utrzymać krucjatę. Guz Drui również pozostaje problemem.

Sevo Reis z krzyżowców wymyka się Calavite Rafufu z Fidżi Derwa.  Zdjęcie/Fotosport
Sevo Reis z krzyżowców wymyka się Calavite Rafufu z Fidżi Derwa. Zdjęcie/Fotosport

W obronie krzyżowcy lobbowali za popełnianiem błędów, a ich rozpad skutkował licznymi karami.

Po jednej próbie i ośmiu objazdach Fergus Burke zebrał 21 punktów w pokazie autorskim pod nieobecność Muunga.

Alternatywni podopieczni Tamiti Williams i Ole Jäger dołożyli cios w ławkę, a Crusaders wykorzystali dośrodkowanie w końcówce, ocenione jako żółta kartka, i w drugiej połowie strzelili jeszcze pięć prób.

Strike the Reds w Christchurch w przyszły piątek, a Crusaders będą dobrze przygotowani do kolejnego play-offu.

Krzyżowcy 61 (Tom Christie 2, Sevo Race 2, Lester Vainganoko, Sam Whitelock, Fergus Burke, George Bridge, Brydon Enor Tries, Burke 8 min)
skręć 3 (Pióro Titi Tila)
HT: 28-3