Moana Pacifica przegrała z The Reds 34:22 po rozczarowującej pierwszej połowie

Na stadionie Suncorp w Brisbane: RD 34 (Jock Campbell 2 próby 10 minut, 38 minut, Fraser McWright próbował 13 minut, Harry Hubert próbował 25 minut, Harry Wilson 69 minut; James O’Connor 2 minuty, długopis, Lawson Creighton con) Moana Pacyfika 22 (Solomone Funaki próbował 4 minuty, Sione Tu’ipulotu próbował 46 minut, Henry Time-Stowers próbował 80 minut; Christian Leali’ifano con, pióro, Lincoln McClutchie con). HT: 10-24 żółte kartki: Henry Time Stores (Moana Pacifica) 18 minut, Fraser McCrite (czerwoni) 57 minut, Erie Inari (Moana Pacifica) 76 minut

Moana Pacifica odniosła 11. porażkę w sezonie, płacąc cenę za kiepską pierwszą połowę z The Reds w Brisbane.

Opóźnienie 24-10 w pierwszej połowie dało im wiele do zrobienia w drugim zaklęciu, a zabójczy cios nadszedł w 69. minucie, gdy ścigali mecz, z podaniem Harry’ego Wilsona nr 8 Christian Leali’ifano, aby spróbować przypieczętować grę .

Skrzydłowy Moana Pacifica Timosei Tafatanaway uderza Tate McDermott jako środkowy obrońca the Reds na SunCorp Stadium w Brisbane.

Bradley Canaris / Getty Images

Żółte kartki dla nr 8 Henry’ego Time-Stowers i zastępczy obrońca Ere Enari również zaszkodziły sprawie Moany Pasifiki, ale nie mogą mieć żadnych skarg na wynik po ostrym, ale niedokładnym występie.

Moana Pasifika zaczęła świetnie od wczesnej próby z numerem 7 Solomone Funaki, jednym z ich najlepszych graczy w tym sezonie.

Jednak pozostała część pierwszej połowy była w dużej mierze ruchem jednokierunkowym, ponieważ The Reds kontrolowali piłkę.

READ  NRL 2021: Titans v Panthers Round 10, Gold Coast vs Penrith

Przed obrońcą Moana Pacifica, który stracił część brania na początku tego roku, podopieczni Brada Thorne’a w pierwszej połowie pobiegli w czterech próbach.

Obrońca Jock Campbell jako Wallabies #10, James O’Connor cieszył się dużą ilością dobrej piłki i zmieniał opcje ofensywne.

Jednak O’Connor przyprawił Thorne’a o ból głowy, kiedy opuścił boisko kontuzjowany w drugiej połowie, najwyraźniej zaniepokojony kontuzją kolana.

Zawodnik the Reds Solici Venivalo odpiera obrońcę Moanę Pacificę.

Trener Wallabies, Dave Rainey, który również brał udział w meczu na Suncorp Stadium, również ma nadzieję, że uda mu się uzyskać pozytywną diagnozę w niedalekiej odległej serii trzech testów Australii z Anglią.

W przypadku Moany Pasifiki, gracz 10 Leali’ifano dodał trochę struktury do ataku po powrocie na stronę startową, ale goście byli po prostu zbyt długo z tyłu, aby wprowadzić swoją ofensywną broń do rywalizacji.

Dewastujący Timoci Tavatavanawai robił wszystko, co w jego mocy, by interweniować – kilkakrotnie celując w rozgrywającego The Reds Tate McDermott – ale ponownie nie udało się znaleźć pomocy Levu Amua.

Henry Time Stores kontra Reds.

W trzeciej ćwiartce meczu Moana Pacifica cieszyła się swoim najlepszym czarem w meczu, a prostytutka Ray Nyoya trafiała na pierwsze strony gazet z piłką w ręku.

Dyscyplina the Reds osłabła, gdy Moana Pacifica w końcu zdołała wywrzeć na nich pewną stałą presję, ale podopieczni Aarona Mogera nie byli na tyle kliniczni, by zepchnąć ich z tablicy wyników.

wielka chwila

Gdy Reds nr 7 posyłało Frasera McReighta w pole grzechu tuż przed godziną, Moana Pasifika miała atak na terytorium Queensland. Pod koniec 27-15 byli zdesperowani, aby zdobyć bramkę, ale stałe fragmenty zostały odsunięte i otrzymali kluczową karę, aby wyciągnąć the Reds z więzienia.

READ  Dan Carter wybiera „frontantów” koszulki All Blacks 10: PlanetRugby

Ocena meczu

6.5/10. Trzeba przyznać Moanie Pacifica, że ​​finiszowali dobrze dzięki późnej próbie Henry’ego Time Storma, który uniemożliwił the Reds wygraną dzięki dodatkowym punktom, ale ogólna rywalizacja była czasami ciężka.

Wielkie zdjęcie

Moana Pacifica rozegra w przyszłym tygodniu dwa mecze, aby zakończyć swój sezon – pierwszy z Western Force na Mount Smart we wtorek, a drugi z Brumby w tym samym miejscu. Będą musieli wygrać oba te mecze, aby uniknąć drewnianej łyżki w pierwszej kampanii, mając pięć punktów za Fijian Druą w jednym meczu w ręku.