Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Streetfighter V4 Lamborghini Ducati to wściekły byk o mocy 208 KM — raport Robba

dukaty A Lamborghini Po raz drugi w swojej zbiorowej historii połączyli siły, aby stworzyć oszałamiające nagie zdjęcie Superbike za 68000 dolarów dukaty Streetfighter V4 Lamborghini. Po piętach Diavel 1260 Lamborghini wprowadzonego na rynek w 2021 roku, roweru, który uhonorował Lamborghini CyjanStreetfighter kieruje siłami projektowymi z mocą 631 koni mechanicznych Lamborghini Huracan STO. I to nie tylko zdejmowanie osłony między sąsiadami sprawia, że ​​ten motocykl jest tym, czym jest.

Chociaż nowy model składa się z 630 jednostek do ogólnej dystrybucji na całym świecie, dodatkowe 63 modele niestandardowe zostaną zarezerwowane w cenie 83 000 USD specjalnie dla właścicieli Lamborghini w ramach inicjatywy Speciale Clienti. Tych 63 klientów będzie miało możliwość zaprojektowania Streetfightera V4 Lamborghini w tym samym kolorze co ich samochody super samochód, w tym karoserię i felgi, przy czym te ostatnie zostały zaprojektowane tak, aby naśladować wzór koła Huracán STO. Właściciele Lamborghini będą mieli również możliwość zakupu kasku, kurtki i skóry ekologicznej z limitowanej edycji, wszystko w nowym mundurze.

Ducati Streetfighter V4 Lamborghini o mocy 208 KM i 631 KM Lamborghini Huracán STO, które go zainspirowały.

Ducati Motor Holdings S.p.A.

Ducati ściśle współpracowało z Lamborghini nad ekskluzywną estetyką Streetfighter, z błotnikiem przedniego koła z włókna węglowego, korkiem wlewu paliwa, miską dolną, tylną ramą i częścią siedzenia pasażera, które zostały zaprojektowane tak, aby naśladować linie projektowe Huracán STO.

Streetfighter V4 Lamborghini jest blisko spokrewniony z 2023 Panigale V4 S. Obecny jest ten sam silnik V4 o pojemności 1103 cm3 i mocy 208 KM, podobnie jak półaktywne zawieszenie Öhlins Smart EC 2.0, zaciski Brembo Stylema i podwójne tarcze 330 mm. I oczywiście cała popularna elektronika Ducati jest standardowym wyposażeniem w Lamborghini Edition, w tym 6-osiowy wskaźnik bezwładności, ABS, kontrola trakcji, kontrola pedału roweru, kontrola poślizgu, tempomat i wiele innych.

Supermotocykl Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

Motocykl ma ten sam silnik V4 o pojemności 1103 cm3, półaktywne zawieszenie Öhlins Smart EC 2.0, zaciski Brembo Stylema i podwójne tarcze 330 mm, co 2023 Ducati Panigale V4 S.

Ducati Motor Holdings S.p.A.

W Ducati Streetfighter V4 Lamborghini mocno zamontowano włókno węglowe, a osłony pięt, tylne siedzenie, osłona deski rozdzielczej TFT, osłona wyłącznika zapłonu, osłona koła zębatego i zaślepka Akrapovič, a wszystko to w sportowej konstrukcji z włókna węglowego. Zauważyliśmy jednak, że koła są wykonane z kutego aluminium – co jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że koła w Streetfighter V4 SP za 34 500 USD są wykonane z włókna węglowego.

Co ciekawe, Ducati zawiera szereg akcesoriów, które ułatwiają skonfigurowanie limitowanej edycji roweru do użytku na torze, co wymaga wizyty u lokalnego dealera Ducati. Należą do nich otwarta osłona suchego sprzęgła z włókna węglowego, panele uszczelniające zarówno tablicy rejestracyjnej, jak i lusterek wstecznych, a także korek wlewu paliwa i osłona motocykla w stylu wyścigowym w tym samym kolorze nadwozia.

Zbliżenie na tylne koło superbike Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

W 63 egzemplarzach zbudowanych dla Speciale Clienti felgi naśladują konstrukcję opon z Huracán STO.

Giovanni Di Sandri, dzięki uprzejmości Ducati Motor Holding SpA

Każdy z 630 przykładów (plus dodatkowe 63 modele dostępne za pośrednictwem Speciale Clienti) będzie miał numer seryjny roweru wytrawiony na metalowej płytce przymocowanej do korka zbiornika, a każdy numer seryjny pojawi się również na desce rozdzielczej po włączeniu zapłonu. zatrudnienie. Zainteresowanie tymi rzadkimi edycjami Ducati wzrosło w ostatnich latach, ponieważ obiecują, że staną się poważnymi przedmiotami kolekcjonerskimi. Pod tym względem Ducati Streetfighter V4 może być jednym z liderów stawki.

Kliknij tutaj Zobacz więcej zdjęć Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

Supermotocykl Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

Ducati Streetfighter V4 Lamborghini.

Ducati Motor Holdings S.p.A.

READ  Pixel 6a i Pixel 7 umacniają język projektowania Google