Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najważniejsze wiadomości: zapowiedź wydarzenia „Do tej pory” firmy Apple z iPhone 14 i plotkami o Apple Watch Pro

Jest wrzesień i wiesz, co to oznacza: nowe iPhone’y i Apple Watch! Nadchodzące wydarzenie medialne Apple było oczywiście w centrum uwagi w tym tygodniu, a plotki z ostatniej chwili wstrząsają niektórymi z naszych oczekiwań.


Oprócz plotek o iPhonie i Apple Watch widzieliśmy również oznaki, że Apple zmierza w kierunku wypuszczenia zaktualizowanych modeli iPada Pro (chociaż wydarzenie w przyszłym tygodniu może być nieco wcześniej), podczas gdy Samsung próbował złapać Apple nowym ogłoszeniem do najnowszego urządzenia, więc czytaj dalej. Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące tych historii i nie tylko!

Czego można się spodziewać po wydarzeniu Apple z 7 września: iPhone 14, Apple Watch Series 8 i nie tylko

Już tylko kilka dni dzieli nas od corocznej imprezy medialnej Apple iPhone’a, a my Zbierz wszystko, co spodziewamy się zobaczyć lub co możemy zobaczyć Na imprezie Far Out w środę. Od linii iPhone’a 14 i kilku nowych modeli Apple Watch po inne możliwości, Apple z pewnością będzie miał Ci czym się pochwalić.

Czego oczekujesz od kciuka


Koniecznie sprawdź też Najnowszy odcinek podcastu The MacRumors Showz gościem Samem Cole’em, ponieważ podobnie omówiliśmy oczekiwania dotyczące przyszłotygodniowego wydarzenia.

Jak zawsze, MacRumors będzie szczegółowo relacjonować wydarzenie Apple za pośrednictwem naszej strony internetowej, Kanał YoutubeA Konto MacRumorsLive na TwitterzeA Instagrami inne platformy, więc pamiętaj, aby dostroić się w przyszłym tygodniu, aby bliżej przyjrzeć się wszystkim zapowiedziom Apple.

Podobno poprzeczne wycięcia iPhone’a 14 Pro wyglądają jak pojedyncza pigułka

Oczekuje się, że modele iPhone’a 14 Pro będą miały nowe okrągłe wycięcia w kształcie pigułki zamiast wycięcia, ale plotki z ostatniej chwili w tym tygodniu twierdziły, że iOS 16 sprawi, że wycięcia będą wyglądały jak jeden szeroki kawałek w kształcie pigułki wyświetlając między nimi czarne piksele.

Funkcja wskaźnika stanu długiej pigułki iPhone'a 14 Pro


Według anonimowego przewodnika na plotki o Macu Fora, czarna przestrzeń między okrągłymi wycięciami w kształcie pigułki w modelach iPhone’a 14 Pro Aby wyświetlić wskaźniki prywatności Pomarańczowe i zielone kropki, które wskazują, kiedy aplikacja korzysta z aparatu i/lub mikrofonu iPhone’a.

READ  google: projekt Google Pixel Watch potwierdza przecieki po tym, jak „zespół wewnętrzny” przypadkowo zostawił prototyp w restauracji

Chociaż ta wskazówka nie została jeszcze potwierdzona, z pewnością będzie to praktyczny wybór i zrobi to Dokładnie odbija jasne zielone światło, które pojawia się obok kamery internetowej komputera Mac kiedy jest używany.

Podobno Apple i Globalstar ogłaszają wprowadzenie funkcji łączności satelitarnej iPhone’a 14

może jabłko Ogłasza od dawna plotkowaną funkcję połączeń satelitarnych w telefonie iPhone 14 Według Tima Farrara, konsultanta ds. komunikacji satelitarnej, w przyszłym miesiącu we współpracy z Globalstar.

Wydarzenie Apple daleko


W serii tweetów Farrar powiedział, że ogłoszenie łączności satelitarnej T-Mobile i SpaceX w zeszłym tygodniu prawdopodobnie miało na celu uprzedzenie ogłoszenia Apple o funkcji połączeń satelitarnych dla iPhone’a podczas wydarzenia z 7 września, które Zawiera logo „Far Out” z grafiką rozgwieżdżonego nieba.

Apple już ma Test satelitarny zakończony na modelach iPhone 14Według analityka Ming-Chi Kuo.

Samsung rzuca cień na Apple przed premierą iPhone’a 14

W nowej reklamie przed iPhone’em 14 Samsung kpił z braku „innowacji” w iPhonie Promując funkcje, takie jak aparat 108 MP i 100-krotny zoom kosmiczny na najnowszych urządzeniach.

Samsung Galaxy S22 Ultra Z Klapką 4


„Ta innowacja nie będzie wkrótce dostępna na iPhonie‌ w pobliżu” – czytamy w ogłoszeniu, odnosząc się do funkcji już dostępnych we flagowym smartfonie Samsung Galaxy S22 Ultra i składanym smartfonie Z Flip4.

Mówi się, że „Apple Watch Pro” ma większy rozmiar obudowy 47 mm z płaskim ekranem

Czy tak zwany „Apple Watch Pro” Ma większy rozmiar 47mm z płaskim ekranemwedług niedawnego raportu z japońskiej strony Mac Otakara. Dla porównania wszystkie modele Apple Watch Series 7 są dostępne w rozmiarach 41 mm i 45 mm.

Tajemnicza funkcja serii Apple Watch 7


Oczekuje się innych funkcji W przypadku „Apple Watch Pro” obejmuje on trwałą konstrukcję z tytanową obudową, dłuższą żywotnością baterii, rozszerzonym trybem niskiego zużycia energii, chipem S8 i nie tylko.

Główny detalista przygotowuje się do wprowadzenia na rynek modeli iPada Pro 2022

Oczekuje się, że iPhone i Apple Watch będą głównym tematem wrześniowego wydarzenia Apple, pogłoski sugerują, że firma zorganizuje kolejne wydarzenie w październiku, które dotyczy iPada i Maca.

READ  Atlas ujawnia nowe szczegóły dotyczące obchodów 25-lecia Barsony

Funkcja iPada pro m1


Przed spotkaniem co najmniej jeden główny sprzedawca musi być: Wygląda na to, że przygotowuje się do wprowadzenia nowych modeli iPada Proktóry podobno zawiera najnowszy układ Apple M2, bezprzewodowe ładowanie MagSafe i nie tylko.

Biuletyn MacRumors

Każdego tygodnia publikujemy biuletyn e-mailowy, taki jak ten, który podkreśla najważniejsze wiadomości Apple, co sprawia, że ​​jest to świetny sposób na krótkie podsumowanie tygodnia, które obejmuje wszystkie główne tematy, które omówiliśmy, i łączy ze sobą powiązane artykuły w pokazie slajdów.

Więc jeśli chcesz mieć? Najważniejsze wiadomości Podobnie jak powyższe podsumowanie dostarczane do Twojej skrzynki e-mail co tydzień, Zapisz się do naszego newslettera!