Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Steve, kto?  Gwiazda X Factor Steve Brookstein jest zmuszony odwołać swój występ po tym, jak sprzedano zaledwie dwadzieścia siedem biletów

Steve, kto? Gwiazda X Factor Steve Brookstein jest zmuszony odwołać swój występ po tym, jak sprzedano zaledwie dwadzieścia siedem biletów

  • Miał wystąpić w Merrifield Theatre w Verwood na 300 miejsc
  • Rada Dorset podała, że ​​koncert został odwołany na 10 dni przed planowanym terminem
  • Agent Steve'a, Barry Collings, twierdził, że program został odwołany z powodu złego stanu zdrowia

Jest byłą gwiazdą X Factor, która zdobyła rekordową liczbę głosów, aby wygrać pierwszą serię talent show ITV.

Jednak 20 lat po tym, jak prawie 10 milionów widzów oglądało, jak Steve Brookstein pokonał G4 w finale i zarobił rekordową kwotę 1 miliona funtów, popadł w niełaskę.

Ma teraz 55 lat i, jak sam przyznaje, piosenkarz w najgorszym momencie swojego życia odwołał występ w ratuszu po tym, jak sprzedano zaledwie 27 biletów.

Steve miał wystąpić w teatrze Merrifield Theatre w Verwood w Dorset, który może pomieścić 300 widzów – nazwany na cześć zmarłego aktora Bustera Merrifielda, który grał wujka Alberta w Only Fools & Horses.

Jednak koncert został odwołany na 10 dni przed planowanym terminem.

Steve Brookstein (52 lata) osiągnął pierwsze miejsce dzięki swojemu debiutanckiemu singlowi, będącemu coverem utworu Against All Odds Phila Collena, z 2004 roku, po zwycięstwie w X Factor.
Piosenkarka dała koncert w Esher w Surrey sześć dni po odwołaniu występu w Verwood
Teatr Merryfield znajduje się w Verwood Hub w Verwood w Dorset

Agent Steve'a, Barry Collings, twierdził, że występ został odwołany ze względu na zły stan zdrowia, ponieważ piosenkarz stracił głos.

Jednak rzeczniczka Dorset Council, która prowadzi lokal Verwood Hub, potwierdziła, że ​​koncert został odwołany 8 lutego, 10 dni przed występem.

Przeczytaj więcej: Były zwycięzca X-Factor Steve Brookstein wywołuje oburzenie po tym, jak wykorzystał rocznicę 7/7 do przechwalania się swoim debiutanckim albumem

Piosenkarka dała koncert w Esher w Surrey sześć dni po odwołaniu występu Verwooda.

Stanowi to oszałamiający upadek byłej gwiazdy, która na początku swojej sławy po X Factor miała na swoim koncie hit i płytę.

W tamtym czasie Simon Cowell, jego mentor w serialu, okrzyknął go nowym Robbiem Williamsem.

Jednak zaledwie osiem miesięcy po zwycięstwie został usunięty ze swojej wytwórni Sony BMG i pokłócił się z Cowellem.

READ  Claire Foy: prześladowca, który celował w powrót aktorki The Crown do USA | Wiadomości Entów i Sztuki

Podczas gdy jego pierwszy album osiągnął numer jeden i sprzedał się w ponad 105 000 egzemplarzy, jego drugi album osiągnął dopiero 165 w 2006 roku i sprzedał się w zaledwie 3632 egzemplarzach.

Przez lata Steve głośno wypowiadał się przeciwko X Factor, twierdząc, że program zmienił muzykę w WWE i że był źle traktowany, gdy w nim był.

Powiedział, że pisał i nagrywał podczas blokady spowodowanej koronawirusem i planował wydanie nowego albumu, ale od wydania jego ostatniego albumu studyjnego „Forgotten Man” minęło już dziesięć lat.

Dwadzieścia lat po zwycięstwie w X Factor Steve mieszka obecnie z rodziną w Szkocji i sporadycznie występuje w małych salach, śpiewając utwory soulowe.

Grał w Esher Theatre w Surrey w Walentynki wraz z boysbandem East 17 z lat 90., którego obecny skład obejmuje tylko jednego z pierwotnych członków grupy, Terry'ego Caldwella.

Bilety na koncert Steve'a w Verwood w Dorset, który odbędzie się 18 lutego, są w sprzedaży po 20 funtów za sztukę

Teatr Eschera może pomieścić 200 lub 350 osób.

Steve napisał później w mediach społecznościowych: „Zagrałem dziś wieczorem koncert akustyczny w Esher. Piękne miejsce i wspaniała publiczność. Dziękuję bardzo za wszystkie miłe komentarze.

Miał zagrać w niedzielę w Verwood, ale występ został odwołany po tym, jak sprzedano zaledwie 27 z biletów za 20 funtów.

Agent Steve'a powiedział, że koncert został odwołany ze względu na zły stan zdrowia

Jednak w poniedziałek powiedział, że miał dwa świetne koncerty na południu.

Tego samego dnia, w którym grał w Esher, Steve opublikował w mediach społecznościowych, że jest w „najgorszej formie w swoim życiu” i ma czterocalową nadwagę, przez co cierpi na tym jego zdrowie i planuje porzucić białe węglowodany na rzecz pożyczki.

Oprócz tego, że otwarcie wypowiadał się na temat krytyki programu X Factor i sposobu traktowania uczestników, podzielił się także w mediach społecznościowych wieloma kontrowersyjnymi poglądami, w tym komentarzami antysemickimi, homofobicznymi i antyszczepionkowymi.

Rzecznik Rady Dorset powiedział: „Rozumiem, że sprzedano 27 biletów. Artysta odwołał koncert 8 lutego i skontaktowaliśmy się ze wszystkimi posiadaczami biletów przed wydarzeniem.

READ  10 nowych trendów dla WWE po Royal Rumble 2024

„Wszyscy posiadacze biletów otrzymali również możliwość otrzymania pełnego zwrotu pieniędzy lub odnowienia biletów na przyszłe wydarzenie w Verwood Hub”.

Agent ds. rozrywki Barry Collings powiedział: „Koncert został odwołany ze względu na zły stan zdrowia. Steve stracił głos. W dalszej części roku będzie grał więcej koncertów i ma nadzieję wkrótce wydać coś (nową muzykę).”.