Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Starszy norweski teoretyk spiskowy powiedział, że COVID-19 to mistyfikacja, która umiera z powodu wirusa po zorganizowaniu nielegalnych przyjęć domowych

Badanie gości na przyjęciach i poznanie ich bliskich kontaktów okazało się wyzwaniem, ponieważ grupa składa się głównie z osób, które nie wierzą, że COVID-19 jest prawdziwy. Niewielu chce przyznać, że uczestniczyli w nielegalnym zgromadzeniu.

Według norweskiego anglojęzycznego serwisu informacyjnego urzędnicy podejrzewają, że Gaarder mógł chorować od tygodni, nie mówiąc nikomu – a 18 marca ostatnio widziano go, jak rozpowszechniał COVID-19, zaprzeczając treści w mediach społecznościowych.

Skrytykował „masowe środki” mające na celu zapobieganie „czymś w rodzaju przeziębienia lub łagodnej grypy”.

Każdy, kto uczestniczył w wiecach teoretyków spiskowych, został zobowiązany przez gminę Gran do poddania się testowi na COVID-19.

Oświadczenie potwierdziło, że „gmina Gran została poinformowana, że ​​w piątek i sobotę 26 i 27 marca miały miejsce dwa incydenty na majątku mężczyzny”.

Dodał: „Nie wiemy, ilu i kto uczestniczył w wydarzeniu, ale prosimy uczestników, aby jak najszybciej przystąpili do testu koronowego”.

Według Metro UK, zgromadzenia w Gran zostały zakazane od 16 marca. Chociaż kraj ten odnotował niższe wskaźniki zakażeń w porównaniu z innymi krajami europejskimi, ostatnio zaostrzył swoje ograniczenia w odpowiedzi na falę nowych zmiennych powodujących więcej hospitalizacji.

READ  16-letnia australijska matka opowiada o tym, jak żywi swoją rodzinę z budżetu