Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Stalker 2” zajmie 180 GB pamięci Xbox

Stalker 2zależy od X-Box Strona sklepu została zaktualizowana o nowe szczegóły wskazujące, że wymagane jest 180 GB miejsca.

Stalker 2 Do premiery pozostało tylko pięć miesięcy, a szczegóły gry zostały zaktualizowane w sklepie Xbox (dzięki, Gracz). Stalker 2 Byłby za duży, najprawdopodobniej z powodu używania go do Nierealny silnik 5 i zajmie połowę dostępnej przestrzeni dyskowej Xbox S364 GB pamięci.

Chociaż są to wczesne szczegóły i mogą ulec zmianie przed wydaniem gry, Stalker 2’s Steam . strona Wymienia również dużą ilość wymaganej pamięci. NS Komputer gracze Świat gry GSC Zaleca się, aby gracze zachowali 150 GB wolnego miejsca na dysku SSD. Stalker 2 ukaże się dnia Xbox Game Pass, dzięki czemu fani mogą pobrać grę bez dodatkowych kosztów.

Stalker 2Korzystanie z Unreal Engine 5 powinno zaowocować świetnymi efektami wizualnymi, które mogą być warte kosztów przestrzeni dyskowej. Unreal Engine 5 został po raz pierwszy zaprezentowany w 2020 roku i zawierał imponującą technologię oświetlenia o nazwie Lumen. Od tego czasu kilka demonstracji technicznych zademonstrowało moc Unreal Engine 5.

Kolejna ważna funkcja, którą można wykorzystać w Stalker 2 To Nanite, który pobiera informacje o teksturach i pokazuje tylko te części, które są istotne i widoczne dla graczy. Pozwala to programistom na używanie skanów obrazów w wysokiej rozdzielczości i importowanie ich bezpośrednio do gry. Wtedy Unreal Engine renderuje tylko to, co niezbędne, oszczędzając moc obliczeniową.

w innych wiadomościach, NS Ucieczka z Tarkowa Ankieta może pojawić się jeszcze w tym miesiącu. Gry typu Battlestate Wydał kilka nowych zdjęć do nadchodzącej mapy i zawierał zwiastun, który mówił: „Już wiesz, kiedy nastąpi wydanie 12.12”. Battlestate już potwierdził, że wydanie tej aktualizacji będzie zawierało skanowanie postępów.