Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sprawa zatrucia grzybami w Australii: Pojawia się więcej szczegółów na temat życia Erin Patterson, oskarżonej o morderstwo

Sprawa zatrucia grzybami w Australii: Pojawia się więcej szczegółów na temat życia Erin Patterson, oskarżonej o morderstwo

„Mówiła jakieś dziwne, zwyczajne rzeczy i z nikim się nie dogadywała”.

Określili to również jako tajne. Chociaż poznali się nawzajem i swoje rodziny, nie wiedzieli nic o Patterson ani jej rodzinie.

Mimo to jeden z kolegów uznał ją za bardzo inteligentną, twierdząc, że na ukończony przez nią kurs kontroli ruchu lotniczego dostało się zaledwie kilka osób i osiągnęło to doskonałe wyniki, ona jednak kontynuowała samodzielną pracę w terenie.

Jeden z nich powiedział dziennikowi Herald Sun: „Jest bardzo jasno, jaśniej, niż się ludziom wydaje”.

29 lipca Erin Patterson podała ciasto Wellington z wołowiną gościom w swoim domu, w tym swoim byłym teściom Donowi i Jill Pattersonom, siostrze Jill Heather Wilkinson oraz mężowi Heather, Ianowi.

Zmarł Patterson (70 l.) wraz z Heather (66 l.).

Mąż Heather, 68-letni pastor Kościoła Baptystów Ian Wilkinson, przeżył, ale przez dwa miesiące przebywał w szpitalu w śpiączce.

Były mąż Erin Paterson, Simon Paterson, również został zaproszony, ale wycofał się w ostatniej chwili po tym, jak wyzdrowiał po tajemniczej chorobie żołądka, przez którą spędził kilka miesięcy w szpitalu.

Pattersonowi postawiono trzy zarzuty morderstwa i pięć usiłowań morderstwa.

Sprawa została odroczona do 3 maja 2024 r., do czasu, gdy prokuratorzy będą analizować komputery zabrane z domu Pattersona.

READ  Rządowe opłaty za 830 milionów dolarów nowej drogi na północ od Auckland