Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sports Digest: Ironman 70.3 Maine przenosi się do Augusta

TRIATHLON

Kiedy Ironman 70.3 powróci do Maine w tym roku, po kilku latach spędzonych w Old Orchard Beach będzie w Augusta.

Ogłoszenie przez oficjalnych zawodów pojawiło się we wtorek, wyznaczając 31 lipca jako datę imprezy.

Ironman 70.3 to w zasadzie połowa triathlonu Ironman, ponieważ całkowity dystans pokonany na każdej nodze to połowa dystansu pokonanego w triathlonie Ironman. Sportowcy pokonają łącznie 70,3 mil, z pływaniem o długości 1,2 mili, jazdą na rowerze o długości 56 mil i biegiem o długości 13,1 mil.

Chociaż trasa wyścigu nie została jeszcze ukończona, rzeka Kennebec jest planowanym miejscem pływania w dół rzeki, a część biegowa będzie korzystać z szlaku kolejowego Kennebec River Rail Trail.

Rejestracja priorytetowa dla wyznaczonych grup rozpoczyna się w poniedziałek, a rejestracja ogólna rozpoczyna się w styczniu. 31.

KOSZYKÓWKA

LIGA G: Sześciu graczy strzeliło dwucyfrowe bramki dla Westchester Knicks, a Maine Celtics w drugiej kwarcie przegrali 126-99 w środę wieczorem w Bridgeport w stanie Connecticut do 11 punktów.

Jordan Allen prowadził zrównoważony atak z 15 punktami dla Westchester. Miles McBride miał 14 punktów i 13 asyst.

Juwan Morgan prowadził Maine z 22 punktami.

ŁODZI

MAINE BUDOWNICZY ŁODZI POKAZUJĄ: Wraz ze swoim 34. rokiem, Maine Boatbuilders Show przeniesie się na stałe na nabrzeże w Portland Harbor.

W ubiegłym roku po raz pierwszy pokaz produkowany przez Portland Yacht Services odbył się w lipcu, a nie w marcu i na nabrzeżu, a nie w magazynach czy kompleksie sportowym. Również w tym roku łodzie będą pokazywane w budynkach, ale także w wodzie i podczas pokazów wodnych. Tegoroczny pokaz odbędzie się w dniach 15-17 lipca przy 100 West Commercial Street, obok mostu Casco Bay.

Po pierwszych 30 latach spędzonych w dawnej lokalizacji Portland Yacht Service przy Fore Street, pokaz przeniósł się do kompleksu sportowego Portland na dwa lata, zanim został odwołany w 2020 roku z powodu pandemii koronawirusa. W ubiegłym roku po raz pierwszy odbył się w nowej stoczni firmy.

READ  NZ vs SA, 2. test, Christchurch - Neil Wagner

Więcej informacji można znaleźć na portlandcompany.com

PIŁKA NOŻNA

MISTRZOSTWA ŚWIATA: CONCACAF rozpocznie przegląd wideo podczas dwóch ostatnich rund Pucharu Świata w Kwalifikacjach, które rozpoczną się w przyszłym tygodniu.

CONCACAF powiedział, że VAR zostanie wykorzystany w sześciu pozostałych kwalifikacjach dla każdej z ośmiu drużyn w rundzie finałowej. Zostanie on również dodany do tegorocznych mistrzostw kobiet CONCACAF, które są wykorzystywane do kwalifikacji do mistrzostw świata kobiet i turnieju olimpijskiego, mistrzostw CONCACAF mężczyzn i kobiet do lat 20 oraz tegorocznej Ligi Mistrzów CONCACAF.

• Koszt udziału w finale Mistrzostw Świata jest w Katarze nawet o 46% wyższy niż w poprzednim turnieju w Rosji, fani odkryli w środę, gdy bilety trafiły do ​​sprzedaży.

Gwałtowny wzrost cen na pokazowy mecz FIFA od 2018 roku kontrastuje z fazą grupową – poza meczem otwarcia – i 1/8 finału, w którym obniżono ceny najtańszych biletów, o które fani mogą ubiegać się online.

Najdroższe bilety w ogólnej sprzedaży na grudzień 18 finałów na stadionie Lusail kosztuje 1607 USD, co oznacza wzrost o 46% w porównaniu z 1100 USD w finale wygranym przez Francję w 2018 roku.

Bilety kategorii drugiej kosztują 1 003 USD, o 41% więcej niż w przypadku finału sprzed czterech lat 710 USD. Bilety kategorii trzeciej – najtańsze dostępne dla międzynarodowych fanów – kosztują 604, o jedną trzecią droższe niż ostatnim razem 455 dolarów.

Najtańsze miejsca w ogólnej sprzedaży międzynarodowej, aby zobaczyć, jak kraj gospodarz otwiera Puchar Świata w listopadzie. 21 to wzrost o 37% do 302 USD z 220 USD w Rosji. Wzrost o 13% w przypadku biletów kategorii drugiej z 390 USD do 440 USD i podobny wzrost z 550 USD do 618 USD w przypadku najdroższych biletów na otwarcie gry.

ANGLIA: Tottenham zanotował ostatni powrót w historii, aby wygrać mecz w Premier League, zdobywając dwa gole Stevena Bergwijna w dogrywce, aby wygrać 3-2 z Leicester.

READ  Mistrzostwa Świata FIFA: Senegal pokonał Ekwador i awansował do 1/8 finału

Wynik przesunął Tottenham na piąte miejsce w lidze – tylko jeden punkt od pozycji w Lidze Mistrzów z meczami w rozdaniu.

BASEBALL

NAJWAŻNIEJSZE LIGI: The Cleveland Guardians awansowali Joe Torresa na asystenta trenera pitchingu w sztabie menedżera Terry’ego Francony.

Torres spędził ostatnie dwa sezony jako koordynator pomniejszych pitchingów Guardians. 39-latkowi przypisuje się pomoc w rozwoju kilku najlepszych młodych miotaczy klubu.

Saneczkarstwo

POLSKA: Polski saneczkarz, który został poważnie ranny w listopadowym wypadku treningowym na torze zbudowanym na przyszłe igrzyska olimpijskie, planuje wrócić do tego miejsca i wziąć udział w igrzyskach w Pekinie.

Mateusz Sochowicz został potwierdzony jako członek czteroosobowej olimpijskiej kadry saneczkarskiej Polski, poinformowała Międzynarodowa Federacja Saneczkarska. Sochowicz był odsunięty na bok przez około dwa miesiące, gdy dochodził do siebie po złamaniu rzepki lewego kolana i głębokich ranach na prawej nodze, między innymi kontuzjach.

” Poprzedni

Następny ”