Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spór wybuchł na temat planowania, gdy Jerry Horner ze Spice Girls został oskarżony o zakłócanie sygnałów telefonicznych mieszkańców Northamptonshire poprzez budowę nowych stajni.

Była dziewczyna od przypraw, Geri Horner, została oskarżona o zakłócanie sygnału telefonicznego w swojej wiosce w Northamptonshire – w stodole, którą zbudowała, aby pomieścić 14 koni.

Według oburzonych sąsiadów gwiazda muzyki pop zakłóciła odbiór mobilny, budując „ohydną” stodołę w swoim wiejskim domu w pobliżu Brackley. Inne zastrzeżenia obejmowały zarzuty, że ścieżki publiczne zostały przekierowane oraz oskarżenia, że ​​konie stanowią „zagrożenie” dla społeczeństwa.

Mieszkańcy Marston St Lawrence obwiniali Radę West Northamptonshire o „ugięcie się” przed bogatymi, aby pozwolić na realizację planu i ignorowanie siły uczuć. Pomimo sprzeciwu 50-letnia Ginger Spice Jerry i jej mąż, szef Formuły 1, Christian Horner, otrzymali częściowe retrospektywne pozwolenie na planowanie planu, który był już w trakcie prac w wiejskiej posiadłości.

Para celebrytów Gerry i Christian Horner zdenerwowała mieszkańców Marston St Lawrence, budując nowe stajnie

W jednym z listów sprzeciwu napisano: „Stodoła bez wątpienia wpłynęła na sygnały telefonii komórkowej we wsi. Stodoła jest ohydna, całkowicie rujnuje krajobraz i widoki. Nadmierne oświetlenie reflektorów przez całą noc powoduje wdzieranie się światła do wszystkich sąsiadów”.

„Co jest z tą radą? Czy ustępują bogatym, bo nie mają pieniędzy na walkę z nimi w sądzie?”

„Wielu ludzi w wiosce wcale nie jest zadowolonych z pozwolenia na łamanie prawa. Zmienili nawet trasy publicznych chodników i zainstalowali własne bramy, więc jak, u licha, na to pozwolić? Ich konie są również zagrożeniem dla społeczeństwa na chodniki”.

Inny sąsiad dodał: „Stodoła wpływa na sygnały telefonii komórkowej w wiosce, jest okropną plagą krajobrazu i nie dogaduje się.

„Jeśli to retrospekcja, dlaczego wciąż jest w budowie? Obecnie powstaje ogromny szklany budynek – czy rada nie dba o faworyzowanie tutaj bogatych? Niedopuszczalne. To naruszenie sprawiedliwości dla wszystkich. Faworyzowanie jest tu pokazany”.

Inny powiedział, że propozycja powinna zostać odrzucona ze względu na siłę lokalnego sprzeciwu.

Dokumenty planistyczne wskazują, że stara stodoła „jest zastępowana nową stodołą o podobnym kształcie i skali, z kamiennymi ścianami cokołów, drewnianą (cedrową) okładziną i dachem z blachy falistej”.

Horner, która poślubiła szefa zespołu Red Bull F1 w 2015 roku, często pokazywała w mediach społecznościowych różne zwierzęta na obszarach wiejskich, w tym osły i kurczaki. Jej obecny wizerunek jest daleki od jej osobowości z lat 90., kiedy Spice Girls były u szczytu popularności, ponieważ nosiła krótką sukienkę Union Jack.

Czytaj więcej

„Absolutna hańba”: publiczna krytyka ścięcia 1800 drzew w Northamp…

Była zapalonym dżokejem, który świętował swojego pierwszego zwycięzcę jako właściciel, z koniem nazwanym na cześć jej przebojowego singla Lift Me Up, w maju.

Rada stwierdziła, że ​​pozwolenie zostało udzielone pod warunkiem, że będzie wykorzystywane „wyłącznie do użytku prywatnego Departamentu Gruntów i Jeździectwa” i „żadne wykorzystanie komercyjne, w tym lekcje jazdy konnej, czesne, malowanie lub zawody, nie może być dokonywane w dowolnym momencie”. Ograniczono również oświetlenie zewnętrzne.

„Rada West Northamptonshire zawsze stara się szukać rozwiązań, a nie problemów, aby wnioski o zrównoważony rozwój mogły zostać zatwierdzone, poprawiając warunki gospodarcze, społeczne i środowiskowe na tym obszarze” – powiedział urzędnik rady.

READ  Aktorka No Country For Old Men i Teksańska masakra piłą mechaniczną Kathy Lamkin zmarła w wieku 74 lat