Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Spin-off Horizon Zero Dawn pojawia się na PlayStation VR2

Mężczyzna z pulchnymi włosami i krzaczastymi brwiami wpatruje się w postać gracza w grze Horizon Call of the Mountain na PSVR2.

zrzut ekranu: Sony / Kotaku

Sony dziś wieczorem na targach CES 2022 zaciągnęło kurtynę na zestaw słuchawkowy nowej generacji do rzeczywistości wirtualnej. Nazywa się PlayStation VR2 (Wah, kto by się domyślił?) Będzie zawierać program wirtualnej rzeczywistości Horyzont Zero Świt (Cóż, nie ma tu widelca, kto by się domyślił?).

Połączenie Wezwanie horyzontu z góry, że to Salim „Nowa historia… i doświadczenie”, zamiast portu VR z otwartym światem Guerrilla Games Horyzont Zero Świt Albo kontynuacja w przyszłym miesiącu majacząco był oczekiwany Zakazany horyzont na zachód.

Firma Sony nie udostępniła wielu informacji poza krótkim klipem pokazującym zbliżenia na plik długa szyja (Brachiosaurus-podobne roboty dinozaurów z materiałów źródłowych) Spacer po dżungli. Poza tym, chociaż nie pojawiła się w zwiastunie, horyzont Oczywiście w pełnej grze pojawi się bohater Aloy.

Wezwanie horyzontu z góry Opracowany przez Guerrilla Games i Firesprite, mniejsze studio znane z On biegnie! Zagraj w Sackboya to było Oficjalnie przejęty przez Sony ostatni rok.

Oprócz najkrótszego fragmentu nowej gry Sony również Usuń szczegółowe specyfikacje PSVR2Ma być kolejną generacją wersji zestawu słuchawkowego VR. Jeśli byłeś na krawędzi swojego miejsca od czasu Sony oficjalnie ogłoszone Posiadając słuchawki nowej generacji rok temu, proszę bardzo:

Metoda wyświetlania: OLED

Rozdzielczość płyty: 2000 x 2040 na oko

Częstotliwość odświeżania panelu: 90 Hz, 120 Hz

Separacja obiektywu: regulowana

Pole widzenia: ok. 110 stopni

Czujniki – czujnik ruchu: 6-osiowy system wykrywania ruchu (3-osiowy żyroskop, 3-osiowy akcelerometr) dodatkowy czujnik: czujnik zbliżeniowy na podczerwień

Kamery: 4 kamery do śledzenia zestawu słuchawkowego i konsoli oraz 1 kamera śledząca na podczerwień na każde oko

Informacja zwrotna: Wibracje na zestawie słuchawkowym

Połącz z PS5: USB typu C

Audio — wejście: wbudowany mikrofon, wyjście: stereofoniczne gniazdo słuchawkowe

Kiedy PlayStation VR2 wyjdzie, będzie miało dedykowane kontrolery o nazwie Sense. Składa się z dwóch elementów. Trzymasz po jednym w każdej ręce. Wygląda na to, że to Droga Lepiej pasuje do pseudonimu „DualSense” dla konsoli, prawda?

Sony nie podało daty premiery PSVR2 ani dla Horyzont wzywa z góry.

READ  Wynalazca World Wide Web aukcje NFT dla oryginalnego kodu źródłowego