Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Soraya gwiazdą półfinału w Polsce

Soraya gwiazdą półfinału w Polsce

Soraya Rahmani Valentinska w swoim międzynarodowym debiucie dotarła do półfinału Młodzieżowych Mistrzostw WTT Władysławowo w Polsce.

Nastolatka (na zdjęciu powyżej) była jedną z dziewięciu zawodniczek London Academy rywalizujących w tej imprezie, wygrywając trzy z czterech meczów grupowych w grze pojedynczej dziewcząt do lat 13.

Następnie minęła dwóch kolejnych zawodniczek i zorganizowała mecz półfinałowy z drugą rozstawioną Alexandrą Nawruką z kraju gospodarza, gdzie jej bieg się zakończył. Noroka wygrała konkurs.

W tej samej grupie wiekowej Asil Sari i Serine Rahmani Valentinska zagrały w jednym meczu w grupie, ale to nie wystarczyło, aby zakwalifikować się do rundy pucharowej.

W analogicznej kategorii chłopców z grup nie udało się również awansować Zakarii Sari.

Siena Getha dotarła do ćwierćfinału turnieju gry podwójnej mieszanej do lat 15 wraz z Francuzem Noahem Vettelem. Zajęli piąte miejsce i przegrali z czwartym rozstawionym zawodnikiem z Chińskiego Tajpej, który zdobył srebrne medale.

Shahuraj Nimsa i Alisha Dutta dotarli do finałowych 32. par, podczas gdy pozostałe angielskie pary odpadły już w pierwszej rundzie.

Geetha dotarła także do 1/8 finału w grze pojedynczej dziewcząt do lat 15. Piąty rozstawiony przegrał z jedenastym rozstawionym z Belgii. Soraya Rahmani Valentinska i Dutta doszły do ​​1/8 finału, a Asil Sari i Molly Shah odpadły w fazie grupowej.

Parsa Yamin

W grze pojedynczej chłopców do lat 15 Barsa Yamin dotarł do 32. rundy i został wyeliminowany przez Włochy, zajmując siódme miejsce, a Nimes dotarł do 64. rundy.

W kategorii do lat 17 Dutta zajęła ostatnie 64 miejsce w losowaniu dziewcząt, a Shah i Geetha odpadły z grup – ta ostatnia po trójstronnym wyliczeniu. W losowaniu chłopców z fazy grupowej odpadli Nimes i Yamin.

Zakaria Sarri i Serine Rahmani Valentinska wygrały mecz w swoich rozgrywkach do lat 11, ale odpadły w grupach.

wyniki

Singiel chłopców do 17 lat
Grupa zakwalifikowanych 4

Patrik Zioronek (Polska) pokonał Shahoraja Nimsiego 3:0 (11-6, 11-4, 11-4)
Olzibat Munkholzi (MGL) pokonał Nimes 3:0 (11-6, 13-11, 11-5)

READ  Wiadomości piłkarskie: Sabinen strzelił pierwszego gola dla polskiego klubu Piast Gliwice | Aktualności

Grupa zakwalifikowanych 24
Matt Closet (Belgia) pokonał Parsę Yamin 3:0 (11-6, 11-8, 11-9)
Yamin pokonał Timona Witkowskiego (Polska) 3:1 (11-4, 11-4, 10-12, 11-9)
Mateusz Golas (Polska) pokonał Yamina 3:0 (11-3, 11-9, 11-4)

Singiel dziewcząt do 17 lat
Grupa zakwalifikowanych 10

Lui Ming Ying (SGP) pokonał Alishę Duttę 3:0 (11-3, 11-1, 11-3)
Dutta pokonała Annę Malewicz (Polska) 3:1 (11-9, 11-9, 10-12, 11-3)

Grupa zakwalifikowanych 15
Siena Getha pokonała Julię Czaję (Polska) 3:2 (9-11, 11-5, 8-11, 11-6, 12-10)
Julia Rogulska (Polska) pokonała Githę 3:1 (11-8, 11-7, 11-13, 11-6)

Grupa kwalifikacyjna 16
Lesia Lewekek (Belgia) pokonała Molly Shah 3:0 (11-4, 11-7, 11-8)
Olivia Osińska (Polska) pokonała Shaha 3:0 (11-5, 11-6, 11-3)

Runda 64
Natalia Brzezińska (Polska) pokonała Duttę 3:0 (11-6, 11-3, 11-6)

Singiel chłopców do 15 roku życia
Grupa kwalifikacyjna 12

Wojciech Szymczak (Polska) pokonał Parsę Yamina 3:0 (11-9, 11-5, 11-7)
Yamin pokonał Jakuba Hupkę (Polska) 3:0 (11-5, 11-6, 14-12)

Grupa kwalifikacyjna 16
Simon Flaumenhaft (Polska) pokonał Shahoraja Nemsiego 3:0 (11-3, 11-5, 11-7)
Nimes pokonał Michała Walaska (Polska) 3:0 (11-4, 11-2, 11-2)

Runda 64
Yamin pokonał Wiktora Barucha 3:0 (11-0, 11-6, 11-0)
Mateusz Orzulak (Polska) pokonał Nimes 3:0 (11-8, 11-3, 11-6)

Runda 32
Nicholas Fama (Włochy) pokonał Yamina 3:0 (11-7, 11-7, 11-6)

Singiel dziewcząt do 15 roku życia
Grupa zakwalifikowanych 5

Siena Gaetha pokonała Gretę Kowalik (Bolonia) 3:1 (11-5, 11-6, 10-12, 11-3)
Getha pokonała Helenę Poławską (Polska) 3:0 (11-6, 11-7, 11-4)

Grupa zakwalifikowanych 7
Soraya Rahmani Valentinska pokonała Wanessę Kulczykę (Polska) 3:1 (9-11, 12-10, 12-10, 12-10)
Rahmani Valentinska pokonała Aidę Kafikati (LTU) 3:0 (11-7, 11-4, 11-9)

Grupa kwalifikacyjna 11
Cathy De Meyer (Belgia) pokonała Molly Shah 3:0 (11-5, 12-10, 14-12)
Karolina Białek (Polska) pokonała Shaha 3:0 (11-4, 11-2, 11-4)

READ  Rozpoczynają się prace budowlane na bazie usług Baltic Energy w Polsce

Grupa kwalifikacyjna 16
Nikol Bartoszko (Polska) pokonał Asila Sariego 3:2 (12-10, 8-11, 11-8, 8-11, 11-6)
Zuzanna Wieczorek (Polska) pokonała Sarri 3:0 (11-5, 14-12, 11-2)

Grupa zakwalifikowanych 18
Alexandra Noroka (Polska) pokonała Alishę Duttę 3:0 (11-3, 11-4, 11-4)
Dutta pokonała Natalię Tzolek (Polska) 3:2 (5-11, 10-12, 11-6, 11-3, 11-6)

Runda 32
Geetha pokonała Valerie Lonsky (Australian Toast) 3:0 (11-9, 11-6, 11-5)
Gabriela Bulica (Polska) pokonała Rahmani Valentinską 3:2 (9-11, 7-11, 12-10, 11-8, 12-10)
Emilia Twardawa (Polska) pokonała Duttę 3:0 (11-4, 11-9, 14-12)

Runda 16
Cathy De Meyer (Belgia) pokonała Getha 3:1 (5-11, 11-9, 11-7, 11-8)

Singiel chłopców do 13 lat
Grupa zakwalifikowanych 5

Timotheus Wieczorek (Polska) pokonał Zakarię Sarri 3:1 (9-11, 11-2, 11-7, 11-9)
Jakub Bankowski (Polska) pokonał Sarriego 3:2 (8-11, 13-11, 13-11, 7-11, 11-6)
Olaf Glanert (Polska) pokonał Sarriego 3:0 (11-7, 11-1, 11-8)
Karol Kacczyk (Polska) pokonał Sarriego 3:0 (12-10, 11-4, 11-7)

Singiel dziewcząt do 13 lat
Grupa zakwalifikowanych 4

Helena Poławska (Polska) pokonała Asila Sariego 3:0 (11-8, 11-5, 11-7)
Natalia Żółek (Polska) pokonała Sari 3:0 (11-5, 11-3, 11-7)
Sari pokonała Antoninę Ulrich (Polska) 3:2 (6-11, 11-5, 10-12, 11-4, 11-3)
Emilia Goral (Polska) pokonała Sarriego 3:2 (10-12, 17-15, 11-8, 11-13, 11-8)

Grupa zakwalifikowanych 5
Hanna Szymańska (Polska) pokonała Cyrine Rahmani Valentynską 3:0 (11-1, 11-7, 11-9)
Małgorzata Poręba (Polska) pokonała Rahmani Valentinską 3:0 (12-10, 11-8, 12-10)
Rahmani Valentinska pokonała Alexandrę Kolozę (Polska) 3:2 (11-7, 11-9, 8-11, 4-11, 11-9)
Julia Zalewska (Polska) pokonała Rahmani Valentynską 3:0 (11-4, 11-6, 11-3)

Grupa kwalifikacyjna 6
Soraya Rahmani Valentynska pokonała Anelię Jabłońską (Polska) 3:1 (7-11, 11-8, 11-6, 11-8)
Rahmani Valentinska pokonała Natalię Czarnicką (Polska) 3:2 (8-11, 11-2, 7-11, 11-6, 11-9)
Rahmani Valentinska pokonała Viktorię Porębę (Polska) 3:0 (11-1, 11-7, 11-6)
Amelia Poławska (Polska) pokonała Rahmani Valentinską 3:1 (11-13, 11-8, 11-9, 11-8)

READ  SOFTSWISS rozwija i wzmacnia swoją obecność techniczną w Polsce

Runda 16
Soraya Rahmani Valentinska pokonała Julię Zaleską (Polska) 3:0 (11-6, 11-7, 11-7)

Ćwierćfinały
Rahmani Valentinska pokonała Viktorię Novak (Polska) 3:1 (11-5, 9-11, 14-12, 12-10)

półfinał
Alexandra Noroka (Polska) pokonała Rahmani Valentinską 3:0 (11-8, 11-7, 11-4)

Singiel chłopców do 11 lat
Grupa zakwalifikowanych 4

Zakaria Sarri pokonał Karola Schulke (Polska) 3:1 (9-11, 11-9, 11-7, 11-9)
Ignacy Otelski (Polska) pokonał Sarriego 3:0 (11-7, 11-7, 11-0)
Anthony Charmach (Polska) pokonał Sarriego 3:0 (11-4, 11-1, 11-6)

Singiel dziewcząt do 11 lat
Grupa zakwalifikowanych 3

Anelia Jabłońska (Polska) pokonała Cyrine Rahmani Walentyńską 3:0 (11-6, 11-7, 11-6)
Rahmani Valentinska pokonała Lenę Rudo (Polska) 3:2 (8-11, 11-4, 6-11, 11-6, 11-9)
Alexandra Kaluza (Polska) pokonała Rahmani Valentinską 3:2 (9-11, 11-7, 14-16, 11-8, 11-3)

Do 15 gier mieszanych w grze podwójnej
Runda 64

Marika Schrachul i Tomas Kaluza (Polska) pokonali Zakarię Sari i Aseela Sari 3:0 (11-7, 11-6, 11-4)
Gabriela Bulica i Maciej Siosmak (Polska) pokonali Parsę Yamin i Molly Shah 3:0 (11-6, 11-6, 11-5)
Shahuraj Nimsa i Alisha Dutta pokonali Leona Krawczyka i Natalię Tzolek (Polska) 3:2 (12-14, 11-8, 4-11, 11-6, 11-2)

Runda 32
Noah Vettel (Francja) i Sienna Gaetha pokonali Viktora Rudolfa i Nataszę Rudolf (Polska) 3:0 (11-1, 11-3, 11-9)
Jakub Turecki i Alexandra Noroka (POL) pokonali Nimsa i Duttę 3:0 (11-8, 11-8, 11-4)

Runda 16
Vettel i Getha pokonali Wanessę Kulczykę i Samuela Michnę (Polska) 3:2 (6-11, 11-4, 11-8, 7-11, 14-12)

Ćwierćfinały
Chen Yi-Jiu i Chen Min-hsien (TPE) pokonali Vettela i Jethę 3:0 (5-11, 3-11, 9-11)