Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sonny najwyraźniej wycieka jako God of War: tytuł Ragnaroka, odpowiada reżyser [Update]

Aktualizacja: Raporty pokazują, że logo zostało wykonane przez fanów, Co oznacza, że ​​ktoś z Sony Interactive Entertainment mógł pobrać logo prezentacji z wyszukiwarki grafiki Google lub innego źródła. Nie słyszeliśmy jeszcze od Sony o tym, czy tytuł rzeczywiście jest prawdziwy.

Wygląda na to, że Sony potwierdziło, że God of War Ragnarok będzie oficjalnym tytułem nadchodzącej kontynuacji na PS5.

Logo God of War Ragnarok pojawiło się na slajdzie w raporcie dla inwestorów Sony, podobnie jak kilka innych głównych gier. Slogan wydaje się potwierdzać, że tytuł rzeczywiście będzie God of War Ragnarok, najwyraźniej potwierdzając spekulacje, które rozpoczęły się, gdy sequel został po raz pierwszy ogłoszony we wrześniu ubiegłego roku.

Raport firmy Sony dotyczący relacji inwestorskich wydaje się potwierdzać logo i tytuł nadchodzącej kontynuacji God of War.

Fani spodziewali się kontynuacji tytułu God of War, odkąd w kwietniu 2019 roku pojawił się dynamiczny motyw z napisem „Ragnarok is Coming”. Ta sama fraza pojawiła się w zwiastunie. Jednak Sony odroczyło ogłoszenie swojej oficjalnej nazwy do tego momentu.

Cory Barlog, który wyreżyserował pierwszą grę i pracuje również nad sequelem, opublikował tę prostą reakcję na Twitterze. Barlog nie podał żadnego kontekstu dla animacji, ale czas był jasny. Skontaktowaliśmy się zarówno z firmą Barlog, jak i Sony, aby potwierdzić nazwę.

Nadal niewiele wiemy o God of War Ragnarok, poza tym, że będzie to opowieść o pierwszej grze, która pozostawiła wiele nierozwiązanych wątków o Kratosie i jego synu. W mitologii nordyckiej Ragnarok wskazuje na koniec dni i śmierć bogów – co jest trafne, biorąc pod uwagę historię Kratosa.

God of War Ragnarok, jeśli tak naprawdę to jego prawdziwy tytuł, to nie ma daty premiery na PS5.

READ  Team Bloober mówi, że fani Silent Hill 2 nie muszą się martwić, że „chybią sedna”

Kat Bailey jest starszą redaktorką wiadomości IGN.