Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sonny Bill Williams atakuje Paula Gallena

Sonny Bill Williams atakuje Paula Gallena

Nie ma utraconej miłości między Sonnym Billem Williamsem i Paulem Gallenem, a były Kiwi i All Black opisują Australijczyka jako „narcystycznego człowieka”.

Walka między tą parą nigdy się nie wydarzyła pomimo dużego szumu, a gdy Galen odłożył rękawiczki, wydaje się mało prawdopodobne, aby kiedykolwiek się wydarzyła.

Po przegranej pierwszej walce w swojej karierze zawodowej z Markiem Huntem w listopadzie, wydaje się, że Williams również wyszedł z ringu. Sydney Morning Herald Nie może się doczekać powrotu do pełnoetatowych treningów, kiedy Ramadan zakończy się za miesiąc.

Williams został zapytany przez Adriana Prosenko, czy próbowałby wywabić Gallena z emerytury z powodu walki, którą tak wielu chce zobaczyć.

„Nic nie jest poza stołem”.

Następnie Williams wyraził swoje prawdziwe uczucia do byłego napastnika Sharks, Nowej Południowej Walii i Australii.

„Z tym facetem naprawdę nie mogę tego znieść, narcystyczny facet” – powiedział Williams SMH.

„Dla mnie tego typu mężczyźni nie są w moim kręgu. Nie chodzi o to, że nie szanuję tego, co zrobił w sporcie, ale jako mężczyzna nigdy nie powiedziałbym, że zostaniemy przyjaciółmi ani nie pozwolimy takiemu facetowi na mój krąg.

Czy jestem gotów to ukryć i zarobić na tym trochę pieniędzy?

„Szanuję to, co zrobił w tej grze, ciężko pracował i zarobił dużo pieniędzy w boksie, ciężko pracując”.

Według SMH obaj są w zespole komentatorów Nine, ale nie zostali powołani do składu na ten sam mecz.

Jalen jest zdezorientowany

Gallen, którego ostatnią walką było zwycięstwo nad Justinem Hodgesem – kolejną byłą gwiazdą ligi – w listopadzie, był zbulwersowany komentarzami.

Powiedział Nine: „Nie wiem, co z tym wszystkim zrobić. Jako ktoś, kto uważa, że ​​​​jest to tak święte i miłe, jestem zdumiony jego komentarzami”.

„Nigdy nie oceniałem go jako osoby. Najgorszą rzeczą, jaką o nim powiedziałem, było to, że bał się moich wojowników.

READ  Dziesięć lat temu nastolatek kiwi pobił światowy rekord w strzyżeniu jagniąt

„Jedyny raz, kiedy nazwałem go głupim, powiedział, że nie jestem dobrą osobą. Kim on jest, żeby oceniać kogokolwiek jako osobę? Nie ma do tego prawa i nikt nie ma. Myślę, że ludzie mają go dość . To bzdura.”