Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Solana osiągnie 1200 dolarów w 2025 roku?  Dlaczego ta możliwość jest realna?

Solana osiągnie 1200 dolarów w 2025 roku? Dlaczego ta możliwość jest realna?

  • Analityk Ali Martinez spodziewał się, że cena Solany wzrośnie do 950 dolarów, odzwierciedlając wzorce z 2021 roku.
  • Raoul Pal spodziewa się, że cena Solany osiągnie 1200 dolarów do 2025 r., napędzana cyklem hossy i zwiększoną aktywnością sieci.

Pomimo szerszej korekty rynkowej, Solana [SOL] Cena wykazała odporność utrzymując poziomy poziom wsparcia. Ta akcja cenowa spowodowała wyższe minima, wskazując na potencjalny trend wzrostowy.

Solana wykazuje tendencje wzrostowe

Wiodący analityk Ali Martinez ma abonent Optymizm co do Solany wyraził na X (dawniej Twitterze). Zauważył, że obecne ruchy cen altcoinów przypominają ich zachowanie w 2021 roku.

Indeks siły względnej (RSI) w obu okresach wykazywał podobne minima, zanim nastąpiło poważne wybicie. W połowie 2021 roku spowodowało to wzrost ceny Solany.

W momencie publikacji niniejszego raportu Indeks Względnej Siły ponownie osiągnął niski poziom, co wskazuje na potencjał nadchodzącego trendu wzrostowego.

W swojej analizie, opartej na wzorcach historycznych, Martinez spodziewał się, że cena docelowa Solany wyniesie 950 dolarów. Podkreślił, że wskaźniki techniczne, szczególnie w świetle warunków wyprzedania, wspierają możliwości trendu wzrostowego.

Źródło: X

Prognozy Raoula Bale’a na rok 2025

Raoul Pal, wybitna postać w przestrzeni kryptograficznej, również to zrobił Wyraził swoją pewność Jeśli chodzi o przyszłą ścieżkę cenową Solany, Pall spodziewa się znacznego wzrostu cen w 2025 r., szczególnie podczas oczekiwanego „kryptoletniego lata”.

Uważał, że podwyżka ceny o 100% jest konserwatywna, spodziewając się typowej podwyżki o około 300%, co oznaczałoby cenę Solany na poziomie około 600 dolarów.

Pal spekulował również, że Solana może osiągnąć 1200 dolarów w pełnym cyklu rynkowym, z potencjałem przekroczenia 2000 dolarów. W przypadku krótszego kursu należy spodziewać się ceny około 750 USD.

Bieżące funkcjonowanie i aktywność rynku

W chwili publikacji prasy cena SOL wynosi ok 142,69 dolarów, co odzwierciedla wzrost o 2,53% w ciągu ostatnich 24 godzin, ale spadek o 3,45% w ciągu ostatniego tygodnia. Wolumen obrotu Solany w ciągu ostatnich 24 godzin wyniósł 3 767 161 926 dolarów.

READ  Boom na energię wiatrową i słoneczną doprowadzi do ogromnej nadwyżki energii elektrycznej w 2030 r

Jak poprzednio Zgłoszone przez AMBCryptoAktywność sieci Solana znacznie wzrosła w drugim kwartale 2024 r. Opłaty transakcyjne i przychody znacznie wzrosły, osiągając poziom 26 mln USD – co stanowi 42-krotny wzrost w porównaniu z rokiem poprzednim.


Czy Twój portfel inwestycyjny jest ekologiczny? Sprawdź kalkulator zarobków SOL


Co więcej, całkowity wolumen obrotu SOL osiągnął 292 miliardy dolarów, czyli około siedmiokrotnie więcej niż w tym samym okresie 2023 roku.

Wzrost ten wynika z ekspansji ekosystemu Solana i uruchomienia funduszu SOL ETF.