Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

SOFTSWISS posiada certyfikat Great Place To Work w Polsce

SOFTSWISS posiada certyfikat Great Place To Work w Polsce

Dostawca rozwiązań oprogramowania iGaming softswiss Zostało przyznane Certyfikat Świetne miejsce do pracy w Polsce.

Niniejszy certyfikat wydany przez Międzynarodowy Instytut Badań i Doradztwa o tej samej nazwie, Jest doceniana przez pracodawców na całym świecie za tworzenie wyjątkowego środowiska pracy. Jest przyznawana na podstawie anonimowych opinii pracowników i analizy kultury firmy.

Certyfikat potwierdza SOFTSWISS Zaangażowanie w tworzenie środowiska, w którym specjaliści ds. technologii i gier iGaming mogą prosperować i rozwijać swoją wiedzę„Warunki pracy w SOFTSWISS spełniają międzynarodowe standardy, dzięki czemu każdy członek zespołu może wyróżnić się w globalnie konkurencyjnym i innowacyjnym środowisku” – stwierdziła firma w oświadczeniu.

Tytuł „Great Place to Work” przyznawany jest na podstawie opinii pracowników, przy zastosowaniu rygorystycznej metodologii. W anonimowej ankiecie uczestnicy oceniają różne aspekty kultury firmyw tym szacunek i uczciwość okazywana przez kierownictwo, zaufanie i duma z organizacji, duch zespołowy, praktyki zarządzania, bezpieczeństwo w miejscu pracy, etyka i wartości itp.

SOFTSWISS poprzednio posiadał ten tytuł Miejsce Pracy Roku w Sigma Europe 2022.

Zgodnie z oświadczeniem firma dąży do umożliwienia swoim pracownikom w swoich biurach na Malcie, w Polsce i Gruzji wprowadzania innowacji i tworzenia produktów IT dla różnorodnych klientów na całym świecie. Dostawca zatrudnia obecnie ponad 2000 ekspertów, w tym 450 pracujących w Polsce w centrach rozwojowych w Poznaniu i Warszawie..

Firma ma Sprawdzony system pracy zdalnejumożliwiając pracownikom wybór formatu, który najbardziej im odpowiada – niezależnie od tego, czy pracują w domu, w nowoczesnych biurach korporacyjnych, czy też w kombinacji obu.

Skupić się na Wygodne i produktywne środowisko pracy Dba o to, aby każdy nowy profesjonalista, który dołączy do zespołu, niezależnie od lokalizacji, Poczuj się doceniony i szanowanyFirma podała. To środowisko pozwala jednostkom uwolnić swój potencjał i wnieść wkład w globalny przemysł rozrywki online.

„Ludzie stanowią serce SOFTSWISS i są kluczowymi aktywami zgodnymi z naszą podstawową wartością: „Widzimy ludzi”. Zawsze staraliśmy się to zapewnić Każdy specjalista może zrealizować swój potencjał i poczuć swój wkład w zbiorową misję zespołu„,” Natalia Perkovska, Współdyrektor ds. Zasobów Ludzkich w SOFTSWISSPowiedział.

READ  Nowa linia kolei dużych prędkości łączy Warszawę z Europejską Stolicą Kultury

Staramy się zapewnić naszym pracownikom inteligencjęH Wysoka jakość życia Jest nam miło otrzymać tak wysokie oceny od naszych pracowników. Certyfikat Great Place To Work jest dla nas szczególnie cenny.”

Dzięki tej certyfikacji i ocenom kwestionariuszowym SOFTSWISS może teraz konkurować Konkurs Najlepsze Miejsca Pracy w Polsce 2024.