Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Softball: Olivia Rio i Polska unikają Lewistona

LEWISTON Wspomnij o występie Olivii Rio 3 na 5 na tablicy z wyrazem zdumienia na twarzy.

Polski łapacz pierwszego roku również wystartował w dwóch rundach, aby pomóc Rycerzom dryblować Lewiston w wygranym meczu softball 6-4 w środę przy zimnej i wietrznej pogodzie.

„Stałem się bardziej pewny siebie w obrazie” – powiedział Ryo. „Kiedy skończysz promo, przyzwyczaisz się do tego. Myślę, że osiągnęliśmy świetny występ. Pracowaliśmy dobrze jako zespół i wykonaliśmy naprawdę dobrą robotę.”

Świetny początek sezonu pierwszego roku w Rioux. Podwoiła się i prowadziła w pięciu biegach w Knights Otwieracz sezonu 16-1 wygrywa z Grey New Gloucester ostatni czwartek.

Środowe zwycięstwo naznaczył podobnym występem Rioux.

– Za każdym razem była uziemiona i robiła to, co trzeba było zrobić – powiedziała trenerka reprezentacji Polski Katerina Seely.

Polska (2:0) nie traciła czasu na ogłaszanie się na czele pierwszej połowy. Rioux uzyskał wynik selekcji graczy, Kayleigh Hood wszedł szybko i strzelił dwa gole RBI dla Emmy Bunyei, aby umieścić Rycerzy na tablicy wyników z przewagą 1:0.

Reklama

Seely powiedział, że uderzenia rycerzy i wysoka energia były kluczem do ich zwycięstwa.

„Oszczędzanie naszej energii jest ważne i pracujemy kosztem czasu” – powiedział Seely.

Zwycięski miotacz Atlantydy, Martin, pokonał dystans, wykonując osiem trafień.

— Jest duży — powiedział Seeley. „Ma duże doświadczenie na stosie”.

Pierwsze strzały Polaków były tylko wstępem do tego, co wydarzy się w drugiej połowie.

miotacz Lewiston (0-1) Brooklyn Mynahan, który brał udział w całych siedmiu rundach, zrezygnował z trzech spacerów do baz ładunkowych w ciągu sekundy. Rioux uderzył w dwuetapowy singiel, a Bunyea podążył za nim z piosenką RBI, sprowadzając do domu Maggie McGlaughlin, Gabe Boldock i Gretlin Paradis.

Reklama

Rycerze prowadzili 4-0 pod koniec trzeciego inningu, ale Błękitne Diabły w końcu dotarły do ​​Martina, strzelając trzy przejazdy z dwoma zwycięstwami.

READ  Australia chroni 1 mln poziomów szczepionek firmy Pfizer z Polski, przy czym połowa jest przeznaczana na hotspoty Sydney Govt | Zdrowie

Mynahan i Ahna Dostie chodzili singlami i oboje wrócili do domu na singlu Charlotte Clutter. Singiel Morgana Browna przyniósł Cloutierowi do domu w trzeciej rundzie z Lewiston, aby stać się meczem 4:3.

– Tak jak powiedziałem moim dziewczynom, powiedziałem im, żeby walczyły od pierwszego kortu do końca – i dokładnie to zrobiły – powiedział trener Lewistonu Rick Cormier. „Było kilka gier, które nie poszły po naszej myśli, a obie drużyny walczyły z wiatrem. Jestem dumny z mojego zespołu za to, co dzisiaj zrobili. Uwielbiam to, gdzie jesteśmy jako zespół. „

Rycerze zwiększyli swoją szóstą przewagę, zdobywając cztery trafienia, w tym single RBI dla Chloe O’Leary i Atlantis Martin, aby stać się meczem 6-3.

Niebieskie Demony zaczęły coś na dole siódmego. Dusty szedł, zajął trzecią bazę po trafieniu Cloutier (3 na 4) i wrócił do domu, gdy Brown został wyrzucony z pierwszej bazy. Ale to tak blisko, jak tylko Lewiston może się zbliżyć.

„(Błękitne Diabły) są dobre” – powiedział Seeley. „Musisz uważać, kiedy dotrą do bazy, będą szukać dodatkowych baz i odniosą sukces w tym sezonie.

Reklama


Skorzystaj z poniższego formularza, aby zresetować hasło. Kiedy wyślesz e-mail na swoje konto, wyślemy e-mail z kodem resetowania.