Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sofitel Fidżi: ośrodek tylko dla dorosłych w rodzinnym kurorcie

Po przybyciu do Sofitel Fidżi będziesz mieć dwie opcje. Zostaniesz zaproszony do ekskluzywnego „sanktuarium” tylko dla dorosłych lub do głównego ośrodka, który dla dzieci wygląda trochę jak tropikalny Disneyland. Tak czy inaczej, ten hotel jest jednym z najlepszych wyborów w Denarau, który jest głównym ośrodkiem wypoczynkowym na stałym lądzie Fidżi.

miejsce

Rozległy ośrodek położony jest na 26 akrach, z których większość zajmuje hotel publiczny i ogromny basen w stylu laguny, wraz ze zjeżdżalniami i placami zabaw.

Obszar przeznaczony tylko dla dorosłych sprawia wrażenie osobnego kurortu ze znacznie spokojniejszą atmosferą.

przestrzeń kosmiczna

Mieszkaliśmy w apartamencie tylko dla dorosłych, znanym jako Waitoe Beach Club. Przestronne pokoje wyposażone są w luksusowe łóżko, podwójną łazienkę, duży prysznic, bezpłatny minibar i codziennie uzupełniane przekąski.

Czytaj więcej:
* Mommy Bay Marriott: nowy wypad na Fidżi tylko dla dorosłych
* Malamala Beach Club: Nowa prywatna wyspa na Fidżi
* Ucieczka rodzinna: która tropikalna wyspa jest najlepsza?
* Fidżi: Sekret wspaniałych rodzinnych wakacji

Obiekty

Jeśli jesteś w apartamencie tylko dla dorosłych, Waitwi Beach Club to miejsce, w którym będziesz się najbardziej relaksować. Śniadania i kolacje serwowane są przy basenie z widokiem na morze. Istnieją również dziesiątki miejsc do relaksu, w tym leżaki, altany przy plaży i bar w basenie.

Kelner będzie spacerował z bezpłatnymi przekąskami podczas lunchu, a następnie ponownie o zachodzie słońca z przystawkami i koktajlami.

Główny basen przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Brooke Sabine/Rzeczy

Główny basen przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.

Po przyjaznej rodzinom stronie kurortu znajdziesz Niu Beach Club, który jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat, z dostępem do mini parku wodnego, ścianki wspinaczkowej, trampoliny, domku na plaży i trzech krytych placów zabaw. .

Jest też zjeżdżalnia wodna i „strefa dla nastolatków” z mnóstwem interaktywnych przejażdżek, w tym wyścigami samochodowymi, cymbergajem i PlayStation.

Jest też dużo miejsca dla dorosłych na relaks na leżakach lub możesz kupić bilet do strefy tylko dla dorosłych.

jedzenie

Tylko dla dorosłych Waitoy Bar & Grill oferuje romantyczną atmosferę przy świecach przy basenie z wyjątkowym jedzeniem; To jedna z najwyżej ocenianych restauracji na Fidżi.

W hotelu znajdują się cztery inne restauracje, w tym popularna bufetowa i rodzinna Solis przy plaży.

Warto się z tego wydostać

Sypialnie znajdują się w strefie tylko dla dorosłych.

Brooke Sabine/Rzeczy

Sypialnie znajdują się w strefie tylko dla dorosłych.

Pamiętaj, aby zarezerwować dwudniowe wycieczki, jeśli spędzasz całe wakacje w Sofitel. Chociaż Denarau jest popularną bazą wypadową, jej plaże nie mają tych krystalicznie czystych wód, z których słynie Fidżi.

Możesz spróbować nowego Siódme niebo, pływający bar w jeziorzelub słynny Malamala Beach Club – niewielka prywatna wyspa, na której można wypoczywać przez cały dzień.

Dostępność

Samochód i pokoje przystosowane dla wózków inwalidzkich są dostępne po wcześniejszym uzgodnieniu.

Sekcja tylko dla dorosłych ma własną plażę.

Brooke Sabine/Rzeczy

Sekcja tylko dla dorosłych ma własną plażę.

osąd

Przystań tylko dla dorosłych na kontynencie. To także świetna opcja na przystanek w drodze na wakacje na świeżym powietrzu na wyspie.

wyznacznik

Strefa tylko dla dorosłych w nocy – atmosfera jest wyjątkowa.

światło

Bufet wypełniony był setkami osób używających tych samych przyborów. Mam fobię drobnoustrojową od Covid-19, więc jeśli jesteś podobny do mnie, koniecznie udaj się do jednej z eklektycznych restauracji w kurorcie.

więcej informacji:

Ceny pokoi zaczynają się od 465 USD za noc lub 648 USD za pokój z dostępem do klubu plażowego tylko dla dorosłych. Zobacz: sofitel-fiji.com

W strefie tylko dla dorosłych jest mnóstwo miejsc do wypoczynku.

Brooke Sabine/Rzeczy

W strefie tylko dla dorosłych jest mnóstwo miejsc do wypoczynku.

Ekskluzywna oferta podróży: Pokój typu Deluxe Ocean Beach na pięć nocy w części ośrodka tylko dla dorosłych, w tym codzienne śniadanie, dostęp do klubu plażowego Waitwi, całodziennego klubu plażowego Malamala i nie tylko. Od 3849 USD za 2. Zobacz: travel-booking.stuff.co.nz/sofitel

Pisarz był gościem Turystyki Fidżi. Ta historia powstała w ramach współpracy redakcyjnej z Tourism Fiji. Przeczytaj więcej o naszych partnerskich treściach tutaj.

READ  Eksperci z Nowej Zelandii twierdzą, że porozumienie klimatyczne między Chinami a USA zmieniło reguły gry