Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Śmiałość kuli ognia: HomePod na żywo

Śmiałość kuli ognia: HomePod na żywo

wreszcie:

Apple ogłosiło dzisiaj HomePod (2. generacji), potężny inteligentny głośnik, który zapewnia akustykę na wyższym poziomie w kultowym designie. Wyposażony w innowacje Apple i inteligencję Siri, HomePod zapewnia zaawansowany, algorytmiczny dźwięk zapewniający przełomowe wrażenia słuchowe, w tym obsługę wciągających przestrzennych ścieżek dźwiękowych. Dzięki wygodnym nowym sposobom zarządzania codziennymi zadaniami i sterowania inteligentnym domem, użytkownicy mogą teraz tworzyć inteligentne systemy automatyki domowej za pomocą Siri, otrzymywać powiadomienia, gdy w ich domu zostanie wykryty alarm dymu lub tlenku węgla, a także sprawdzać temperaturę i wilgotność w pomieszczeniu — wszystko bez użycia rąk.

Nowy HomePod można zamówić online i w aplikacji Apple Store od dziś, a dostępność rozpocznie się w piątek, 3 lutego.

„Wykorzystując naszą wiedzę i innowacje w zakresie dźwięku, nowy HomePod zapewnia bogaty, głęboki bas, naturalną średnicę i wyraźne, szczegółowe wysokie tony” — powiedział Greg Joswiak, starszy wiceprezes Apple ds. marketingu światowego. „Wraz z popularnością HomePod mini zaobserwowaliśmy rosnące zainteresowanie potężniejszym dźwiękiem, który można uzyskać w większym HomePod. Cieszymy się, że możemy przedstawić następną generację HomePod klientom na całym świecie.”

Najpierw chciałbym zwrócić uwagę na to, jak umiejętnie napisano tę reklamę. Orzechowy cytat Poradnik, bardzo nieznacznie, do faktu, że Apple nie tylko aktualizuje HomePod o nowy model, ale przywraca go po długiej nieobecności. Ale każdy, kto nie zwracałby na to szczególnej uwagi, nigdy by tego nie zauważył.

Oryginalny HomePod był co najmniej niezwykle funkcjonalny. Ona była Zostało to ogłoszone na scenie podczas WWDC w czerwcu 2017 rokui miał trafić do sprzedaży – początkowo tylko w Australii, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych1– w grudniu. Jednak tak naprawdę nie został wysłany do lutego 2018 r. – pierwszy znak ostrzegawczy, że coś jest nie tak. dopóki, Jak zauważono w mojej recenzjiBrakowało obiecanych funkcji, takich jak dźwięk w wielu pokojach i parowanie stereo z dwóch HomePods razem. Te funkcje ostatecznie pojawiły się w aktualizacjach oprogramowania, ale kilka miesięcy po pierwotnej obietnicy.

READ  Nowy Gram SuperSlim firmy LG zawiera 15,6-calowy wyświetlacz OLED w cienkiej i lekkiej obudowie

Przez całe swoje krótkie życie oryginalny HomePod stykał się z doniesieniami o gwałtownej sprzedaży i Niestabilna niezawodność.

Oryginalny Apple HomePod kończy swoje życie w marcu 2021 r., kilka miesięcy po premierze HomePod Mini, bez żadnych informacji na temat przyszłości produktu. HomePod Mini wydaje się być jedynym HomePodem, ale nazwa Minnie Zasugerował, że duży HomePod może pewnego dnia powrócić. W ciągu prawie dwóch lat od tego czasu oryginalny HomePod otrzymał kilka aktualizacji oprogramowania, dodając ważne funkcje, które przynajmniej dla mnie podtrzymywały nadzieję, że zbliża się prawdziwa wymiana. I oto jesteśmy.

Konwencjonalna mądrość była tak silna, że ​​problemem z oryginalnym HomePodem była jego cena – pierwotnie 350 USD, do 300 USD w kwietniu 2019 r. Nawet uległem temu cenocentrycznemu myśleniu W mojej pozycji podsumowującej w odniesieniu do jego przerwania. Teraz jestem przekonany, że to był błąd. Cofnąłem to w 2018 roku, kiedy napisałem „Priorytety HomePoda::

Różnica między HomePod i Amazon Echo nie polega na tym, że należą do różnych kategorii produktów. Są w tej samej kategorii. Nikt poza recenzentem gadżetów nie umieściłby w swojej kuchni zarówno HomePoda, jak i Echo. Będą mieli jeden. To na pewno rywalizacja.

Różnica w priorytetach za sprzętem. Wszystkie zostały zaprojektowane jako odtwarzacze głosowe i przydatne asystenty głosowe do informacji, komunikacji i inteligentnego sterowania domem. Ma być przyjęty dość powszechnie. Ale to robi ogromną różnicę w ustalaniu priorytetów. Oczywiście priorytetem HomePod jest jakość dźwięku. Dlatego kosztuje 350 dolarów. Amazon nadał wyższy priorytet cenie, co jest jednym z powodów, dla których Echo nie wygląda świetnie.

Głównym priorytetem oryginalnego HomePoda była jakość dźwięku. Jakość dźwięku pozostaje najwyższym priorytetem dla nowej generacji HomePoda drugiej generacji. Najpierw jest to element kina domowego, a następnie asystent głosowy. I nadal uważam, że prawdziwe doświadczenie HomePod kosztuje 600 $, z parą z nich. Sparowałem OG HomePods zarówno w kuchni, jak iw salonie i wyglądają świetnie droga Ponad dwa razy lepsze niż para stereo w porównaniu z pojedynczym HomePodem. W zeszłym tygodniu wypróbowałem nowe HomePods drugiej generacji i to samo jest prawdą: jeden wygląda zaskakująco dobrze jak na swój rozmiar i cenę, ale dwa z nich dobrze się łączą. droga Ponad dwa razy lepiej.

READ  Microsoft obsługuje Internet Explorer, przenosi Androida 11 na Surface Duo

Podejrzewam, że problem z oryginalnymi modelami polegał na niezawodności – jakiś błąd projektowy lub inżynieryjny, który wysłał Apple z powrotem na deskę kreślarską na wiele lat, zanim spodziewał się, że będzie potrzebował modelu drugiej generacji. HomePod Mini są świetne do tego, czym są, ale nie zastępują pełnowymiarowych modeli pod względem jakości dźwięku wypełniającego pomieszczenie. W nowym HomePod są też nowe funkcje: czujniki temperatury i wilgotności oraz znacznie poprawiony czas reakcji na polecenia Siri. Dotychczas ukryte czujniki temperatury i wilgotności istniejących HomePod Minis zostały również odblokowane poprzez aktualizację oprogramowania.

Będziemy musieli poczekać, aż rzeczywiste recenzje nowego HomePod spadną, zanim dowiemy się, czy jakość dźwięku jest równie dobra lub lepsza, a także czy szybkość reakcji i dokładność Siri rzeczywiście się poprawiły, ale sama świadomość, że HomePod powrócił, sprawia, że ​​jestem szczęśliwy. To produkt typu „musisz usłyszeć, żeby go zdobyć”.

Mamy nadzieję, że Apple wyda ją ponownie siły Powietrzne Następna.