Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Skate 4 Leak ujawnia mapę, nowe funkcje rozgrywki

Nowy 4. łyżwa Przecieki ujawniły niektóre cechy nowej gry i mapy znanej jako Fun City. 4. łyżwa Jest to jedna z najbardziej oczekiwanych gier, ponieważ gatunek skateboardingu w dużej mierze spadł na pobocze i łyżwa 3 Jest uważana za jedną z najlepszych gier deskorolkowych w historii. Nie tylko była płynna i responsywna, ale zawierała wiele unikalnych trybów, takich jak Hall of Meet, które pozwalają graczom połamać kości, aby uzyskać wysokie wyniki. Ta gra wyszła na początku 2010 roku, a fani czekali na sequel od ponad dekady i wreszcie nadchodzi. Chociaż nie ma zbyt wielu informacji o szczegółach gry, Niektóre przecieki były bardzo przydatne.

Niedawny przeciek od użytkownika Reddita Parzalai zawierał kilka nowych rozgrywek, w tym wprowadzenie do budowania grywalnego testu gry. Jest dość wcześnie, więc gra wygląda wizualnie surowo, ale rozgrywka jest najważniejsza, jeśli chodzi o Skate. 4. łyżwa Pozwoli to na większą kontrolę, gdy gracze są poza planszą, pozwalając im ślizgać się, toczyć po ziemi i nie tylko. Sama łyżwa wygląda bardzo potężnie i czego sobie życzysz w nowoczesnej grze skate. Materiał zawiera również spojrzenie na mapę o nazwie Miasto Zabawy. Wygląda na dość przestronną i będzie zaludniona przez wielu graczy, zamiast dzielić mapę na małe grywalne obszary, takie jak łyżwa 3. Gracze będą również mogli budować w mieście, aby tworzyć własne wyzwania i środowiska deskorolkowe. Nie możemy wyświetlić materiału w tym artykule, ale możesz kliknąć tutaj Zobacz oryginalny post Reddit.

Od teraz 4. łyżwa Wygląda naprawdę ekscytująco i dokładnie tak, jak czekali fani gry. Oczywiście, nawet jeśli rozgrywka jest fajna, nadal będziemy potrzebować zawartości, aby wziąć w niej udział. Nie jest jasne, o ile więcej będzie można zrobić poza budowaniem dla siebie, ale jeśli poprzednie gry miały cię pokonać, prawdopodobnie nie byłoby w tym nic złego. Nie jest jasne, kiedy gra zostanie wydana, ale plik Najnowszy zwiastun wskazywał, że wciąż ma przed sobą drogę.

READ  Spór powraca po dwugodzinnej przerwie [Update]

Czy jesteś podekscytowany? 4. łyżwa? Daj znać w komentarzach lub napisz TwitterCade_Onder.