Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Shiba Inu [SHIB] Może wzrosnąć o 20%, ale tylko w tym stanie

Shiba Inu [SHIB] Może wzrosnąć o 20%, ale tylko w tym stanie

  • Analityk zauważył kanał spadkowy na wykresie cen Shiba Inu, wskazujący na wzrost o 20%.
  • Wiele tokenów SHIB zostało usuniętych z giełd, co poprawia przewidywanie.

Według Ali Martineza, analityka kryptowalut, Shiba Inu [SHIB] Być może będzie gotowy na wzrost o 20%. Martinez, który zamieścił to na X, podał powody tej tezy.

W swoim poście analityk udostępnił 4-godzinny wykres SHIB/USD, który pokazywał token w kanale malejącym.

Dla niewtajemniczonych kanał spadkowy pojawia się, gdy powyżej i poniżej ceny zostaną narysowane dwie linie trendu spadkowego.

W tym przypadku górna linia trendu reprezentuje opór, podczas gdy dolna linia wskazuje poziom wsparcia.

AMBCrypto zauważyło, że natywny token Shiba Inu utworzył niższe szczyty i niższe dołki na pięciu liniach trendu, potwierdzając to przekonanie, że wybicie może być nieuchronne.

Prognoza ceny Shiba Inu przez analityka

Źródło: X

SHIB jest niedoceniany

W chwili pisania tego tekstu cena memecoina wynosi 0,0000236 USD, co oznacza wzrost o 7,42% w ciągu ostatnich 24 godzin. Wzrost ten wskazuje, że SHIB mógł rozpocząć swoją drogę ucieczki.

Jeśli tak się stanie, w ciągu kilku dni wartość SHIB może osiągnąć 0,00002954 USD.

Co więcej, analiza sieciowa AMBCrypto wykorzystująca stosunek wartości rynkowej do wartości zrealizowanej (MVRV) wskazała, że ​​pogląd ten może być słuszny.

Wskaźnik współczynnika MVRV mierzy rentowność i określa, czy kryptowaluta jest niedowartościowana, czy nie.

W chwili publikacji prasy 30-dniowy MVRV dla Shiba Inu wynosi -1,239%, co oznacza, że ​​posiadacze tokenów otrzymają tę kwotę Średnia strata Jeśli sprzedają po obecnej cenie.

Ale nie jest to coś, co zrobiłaby większość uczestników. W związku z tym SHIB może zostać oceniony jako niedowartościowany. Gdy stosunek zbliża się do strefy dodatniej, cena może wzrosnąć, a bycza hipoteza może zostać potwierdzona.

Cena SHIB jest zaniżona i może wzrosnąć

źródło: Santiment

HODL to hasło

Oprócz powyższego wskaźnika AMBCrypto przyjrzało się także temu, co dzieje się na giełdach. Tym razem wzięliśmy pod uwagę podaż tokenów na giełdach i tych poza nimi.

READ  Banki wzywają Kwarteng do podjęcia działań teraz z budżetem listopadowym „za daleko”

Zwiększenie szerokości wymiany Wskazuje Inwestorzy trzymają Shiba Inu przez krótki okres i mogą wycofać aktywa w dowolnym momencie. Jeśli maleje, oznacza to wzrost rozdzielczości HODL.

Inaczej jest w przypadku oferty dostępnej bez recepty. W chwili pisania tego tekstu podaż SHIB na giełdach spadła do 74,7 biliona. Natomiast podaż za granicą wzrosła do 927,17 bln.

Podaż SHIB na giełdach spadła, co wskazuje na zwyżkowy sygnał

źródło: Santiment

Różnica w metrykach była dowodem na to, że wielu posiadaczy memecoina wierzy w jego długoterminowy potencjał. W związku z tym kryptowaluta może nie podlegać znaczącej presji sprzedaży w krótkim okresie.


Przeczytaj Shibę Inu [SHIB] Prognozy cen na lata 2024-2025


Poza tym prognoza 0,00002954 USD może się spełnić, pod warunkiem, że nastroje na rynku nie ulegną zmianie.

W dłuższej perspektywie cena SHIB może wzrosnąć znacznie powyżej tego celu. Stanie się tak jednak tylko wtedy, gdy podaż giełdowa nie osiągnie setek bilionów.