Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sherlock Holmes: Wydanie pierwszego rozdziału na Xbox One zostało przełożone na czas nieokreślony

Sherlock Holmes: twórca rozdziału pierwszego, firma Frogwares, ogłosiła, że ​​podczas gdy wersja gry na PS4 jest wciąż na dobrej drodze do wydania 28 kwietnia, wersja na Xbox One została zawieszona na czas nieokreślony.

Ze względu na rosyjską inwazję na Ukrainę studio musiało postawić na rozwój przed wersją na PS4 i teraz oferuje pełny zwrot pieniędzy każdemu, kto zamówił grę w przedsprzedaży na Xbox One.

الان العب: شارلوك هولمز: الفصل الأول – تجول مطور حصري [Play For All 2021]

„Musieliśmy podjąć trudną decyzję w sprawie wydania gry na Xbox One. Z powodu okoliczności od nas niezależnych, wydanie rozdziału 1 na Xbox One zostało przełożone na czas nieokreślony” – powiedział Frogwares w oświadczeniu. „Powiedzieć, że wojna nas dotknęła, jest prawdopodobnie niedoszacowaniem wartości kontraktu. Wojna wywarła na nas ogromny wpływ z punktu widzenia produkcji, aby odciągnąć od tego naszą sytuację osobistą i psychiczną”.

Ukraińska firma Frogwares dodała, że ​​ulepszanie starszych wersji prequela Sherlocka Holmesa było większym zadaniem, niż pierwotnie oczekiwało studio. Wykonano wiele „niewidzialnej pracy”, aby gra działała płynnie na starszych konsolach, w tym zmiany wizualne na mapie miasta poprzez wycięcie niektórych uliczek i skrótów.

Od początku wojny z Ukrainą zaczął się kraj Prośba od PlayStation, Xboxa i organizacji e-sportowych o zaprzestanie wspierania Rosji. Jest właścicielem kilku studiów filmowych Przestań wydawać nowe filmy w RosjiI Apple nie sprzedaje tam już żadnych produktów, I Branża gier połączyła siły, aby zapewnić Ukrainie pomoc humanitarną.

Jeśli chcesz pomóc w wysiłkach humanitarnych, przygotowaliśmy listę Organizacje humanitarne, takie jak Ukraiński Czerwony Krzyż i UNICEF, na które możesz przekazać darowizny.

GameSpot może zarabiać prowizję od ofert detalicznych.