Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Selektor Black Caps, Gavin Larsen, rezygnuje z pracy w Wielkiej Brytanii

Selektor Black Caps, Gavin Larsen, rezygnuje z pracy w Wielkiej Brytanii

The Black Caps zobaczą, jak inny długoletni akcjonariusz opuszcza ich stronę, a selektor Gavin Larsen ustępuje, aby objąć rolę w Wielkiej Brytanii.

New Zealand Cricket ogłosił dziś wieczorem, że Larsen objął stanowisko Performance Managera w Warwickshire County Cricket Club (WCCC) i przeprowadzi się do Anglii wraz z żoną Karen, aby pracować poza siedzibą swojego nowego klubu w Edgbaston, nadzorując hrabstwo i mężczyźni. Programy o wysokiej wydajności dla kobiet.

Larsen, były gracz testowy i ODI z Nowej Zelandii, dołączył do uznanych Black Caps w 2015 roku jako kierownik selekcji, po tym jak pracował w Cricket Wellington jako dyrektor wykonawczy i dyrektor operacji krykieta podczas Mistrzostw Świata 2015.

Od tego czasu Larsen pomagał w doborze drużyn, które brały udział w finałach Pucharu Świata w Krykiecie 2019 i T20 World Cup 2021, wygrały inauguracyjne mistrzostwa ICC World Test Championship i w różnych okresach zajmowały pierwsze miejsce na świecie. w każdym z trzech formatów. .

Larsen powiedział, że jest bardzo wdzięczny NZC za możliwość pracy u boku dwóch najbardziej utytułowanych trenerów Black Caps, najpierw Mike’a Hessona, a następnie Gary’ego Steada.

„Ostatnie siedem i pół roku właśnie minęło i cieszę się każdą minutą” – powiedział Larsen.

„Dyskusje i obrady były energiczne i pełne wyzwań, ale moje najmilsze wspomnienie zawsze będzie dotyczyć jakości ludzi, z którymi pracowałem – od wysokiej wydajności po kierownictwo.

„Relacje ze wszystkimi: trenerami Major League, personelem pomocniczym Black Caps, zawodnikami i drużyną NZC zawsze opierały się na prawdziwym poczuciu zaufania i dobrej woli.

„Miałem czas w moim życiu.”

Larsen powiedział, że nowa rola w Edgbaston otworzyła nowy rozdział w jego karierze.

„Jestem podekscytowany i zachwycony dołączeniem do Warwickshire.

„WCC to klub o niesamowitej historii i tradycji i nie mogę się doczekać dołączenia do zespołu i pomocy w prowadzeniu dalszych sukcesów klubu.

„Mam wiele wspaniałych wspomnień z gry w Edgbaston podczas moich dni gry w Nowej Zelandii, a atmosfera była po prostu fantastyczna”.

READ  Wielki Finał SailGP: Nowozelandzki zespół SailGP jest o krok bliżej do zdobycia miejsca w Wyścigu o Milion Dolarów

NZC poinformowało, że poszukiwania następcy Larsena rozpoczną się we właściwym czasie.