Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Sekretny pokaz odwołanego filmu Batgirl w studiu – relacje | Dziewczyna nietoperz

Mówi się, że Warner Bros. Discovery organizuje serię tajnych „pogrzebów” dla swojego nigdy niepublikowanego filmu DC Batgirl, z udziałem Leslie Grace, Michaela Keatona i Brendana Frasera.

The Hollywood Reporter potwierdził Z wielu źródeł wynika, że ​​kilku wybranych, którzy pracowali nad filmem, w tym obsada, ekipa i kierownictwo studia, weźmie udział w pokazach w tym tygodniu w Warner Bros w Kalifornii. Jedno ze źródeł określiło je jako „pokazy pogrzebowe”, w których materiał filmowy prawdopodobnie będzie przechowywany na zawsze i nigdy nie będzie pokazywany publicznie.

Na początku tego miesiąca Batgirl znalazła się na pierwszych stronach gazet Kiedy ujawniono, że nowy dyrektor generalny Warner Bros. Discovery, David Zaslav, nakazał złomowanie całego filmu o wartości 90 milionów dolarów, mimo że zdjęcia dobiegły końca. W rolach głównych Leslie Grace jako superbohaterka Barbara Gordon, JK Simmons jako ojciec Barbary, komisarz Gordon, Fraser jako złoczyńca Firefly i Keaton z powrotem jako Batman.

Wiadomość ta wywołała reakcję na całym świecie, a wiele osób w mediach społecznościowych używało hashtagu #releasebatgirl, aby zaprosić Warner Bros. do wydania filmu. Prezes Marvel Studios Kevin Feige oraz reżyserzy, w tym James Gunn, Kevin Smith i Edgar Wright, wyrazili swoje poparcie dla obsady i ekipy, która pracowała nad filmem.

Decyzja o anulowaniu filmu została podyktowana szerszymi cięciami dla Warner Bros. Discovery po niedawnym połączeniu obu firm i stara się zaoszczędzić 3 miliardy dolarów. Jeśli film nie zostanie pokazany, Warner Bros. Discovery może obniżyć podatki jako projekt powodujący utratę pieniędzy.

Batgirl została pokazana publiczności tylko raz, podczas jednego pokazu przesłuchania.

The Hollywood Reporter donosi, że jest szansa, że ​​Warner Bros. „podejmie drastyczny krok, by zniszczyć materiał filmowy z Batgirl, aby udowodnić IRS, że projekt nigdy nie będzie żadnych dochodów, a zatem powinien zostać w pełni zakwalifikowany. Zapisz to natychmiast.”

Wtorek, W rozmowie z French Script ExecutorReżyserzy Batgirl, Adel Elaraby i Bilal Falah, powiedzieli, że nie posiadają już żadnej kopii filmu, przypominając moment, w którym odkryli, że nie mogą już uzyskać dostępu do serwerów zawierających materiał filmowy.

Arab powiedział: „Byliśmy jak cholerne gówno!” „Wszystkie sceny z Batmanem w nich! Cholera!”

Elaraby powiedział, że jest mało prawdopodobne, aby otrzymali wsparcie studia dla przyszłego wydawnictwa lub że może istnieć odpowiednik „Snyder’s Cut” — czterogodzinna przerwa Zacka Snydera z DC Film Justice League, która dodała dodatkowe 70 milionów dolarów do 300 milionów dolarów budżetu film.

„Nie można go edytować w obecnym stanie” — powiedział Elaraby. „Nie ma żadnych efektów wizualnych… Nadal mamy kilka scen do nakręcenia. Więc jeśli kiedykolwiek zechcą, abyśmy nakręcili Batgirl, będą musieli dać nam środki, aby to zrobić. Aby zakończyć to dobrze z naszą wizją”.

READ  Kevin Spacey został oskarżony o cztery przypadki napaści na tle seksualnym w Londynie