Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Satian dołącza do obozu narodowego 11 września | Więcej wiadomości sportowych

Chennai: Gwiazda wioślarstwa Ji Satyan, która obecnie gra w polskiej lidze, dołączy do obozu narodowego 11 września. Satyan wcześniej ubiegał się o zwolnienie z bycia częścią obozu, który rozpoczął się w czwartek.
Satyan, który w zeszłym miesiącu pojawił się na World TT Contender na Węgrzech i Czech Open, przyjedzie w najbliższych dniach z Polski. „Wysłałem e-mail do TTFI (Federacji Tenisa Stołowego Indii) z informacją, że dołączę do obozu 11 tego miesiąca” – powiedział Satyan w piątek TOI.
Wcześniej Satyan i Maneka Patra zgłosili zamiar pominięcia go. Ze swojej strony TTFI stwierdziło, że uczestnictwo w obozie narodowym jest ważnym kryterium selekcji krajowej. Utrata obozu może oznaczać, że ich wybór do drużyny Indii na Mistrzostwa Azji, które odbędą się w Doha jeszcze w tym miesiącu, może zostać przeoczony. Ze swojej strony Sathiyan wyraźnie stwierdza, że ​​nie ma określonego powodu przegięcia.
Podczas gdy Satyan dołączy do obozu późno – okaże się, czy Maneka pójdzie w jego ślady. Zarówno Manika, jak i Sathiyan byli w świetnej formie, ponieważ w zeszłym miesiącu zdobyli tytuł debla mieszanego na WTT Contender w Budapeszcie i dobrze spisali się również w turniejach singlowych. Satyan zdobył tytuł męskiej gry pojedynczej na Czech Open.

READ  Napiwki NRL 2021: Runda 16, Prognozy ekspertów