Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung: Samsung ogłasza dwie nowe opcje kolorystyczne Galaxy S23FE

Samsung: Samsung ogłasza dwie nowe opcje kolorystyczne Galaxy S23FE

Samsung niedawno wprowadził na rynek indyjski smartfon Galaxy S23 FE. W momencie premiery telefon był dostępny w trzech wersjach kolorystycznych – grafitowej, miętowej i fioletowej. SamMobile donosi, że firma wprowadziła teraz dwie nowe opcje kolorystyczne dla Galaxy S23 FE.

Według raportu Galaxy S23 FE jest teraz dostępny w Indiach w kolorach indygo i mandarynki. Ponadto obie opcje kolorystyczne są dostępne wyłącznie w sklepie internetowym Samsung, co oznacza, że ​​użytkownicy będą musieli zakupić telefon za pośrednictwem platformy internetowej Samsung, jeśli będą chcieli kupić jedną z tych dwóch opcji kolorystycznych dla Galaxy S23 FE.

cena
Galaxy S23 FE jest teraz dostępny w pięciu kolorach i kosztuje 59 999 rupii za wariant 128 GB i 64 999 rupii za wariant 256 GB. Ponadto Samsung oferuje rabat w wysokości 10 000 rupii przy zakupie Galaxy S23 FE za pośrednictwem karty kredytowej lub debetowej HDFC Bank.

Samsung oferuje także 5% zniżki na plan premium Samsung Care+.

ustawić

poszerza się


Samsung Galaxy S23 FE jest wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED 2X z adaptacyjną częstotliwością odświeżania 120 Hz, dzięki której telefon może automatycznie przełączać się między 60 Hz a 120 Hz w zależności od treści. Telefon jest także wyposażony w technologię Vision Booster, która poprawia widoczność na zewnątrz.

Samsung zaktualizował także aparat w Galaxy S23 FE w porównaniu do poprzedniego Galaxy S21FE. Telefon jest teraz wyposażony w główny czujnik 50 MP, ultraszerokokątny czujnik 12 MP i 3-krotny zoom optyczny 8 MP z obsługą OIS.

Firma Samsung po raz pierwszy wprowadziła technologię Nightography w swoim telefonie Fan Edition. Samsung dołączył także do telefonu aplikację Camera Assistant, która zapewnia lepszą kontrolę i personalizację aparatu.

Jeśli chodzi o wydajność, Galaxy S23FE jest napędzany chipsetem Exynos 2200 z 8 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci. Jest to ośmiordzeniowy chip wykonany w procesie technologicznym 4 nm. Mając na uwadze Twoje potrzeby związane z grami, Galaxy S23 FE jest również wyposażony w większą komorę parową.

Telefon zasilany jest baterią 4500 mAh ze wsparciem szybkiego ładowania 25 W i pracuje pod kontrolą One UI 5.1 na systemie operacyjnym Android 13.