Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Samsung Galaxy Z Flip 4 i Fold 4 mogą być dostępne w tych ekscytujących kolorach

Seria Samsung Galaxy Z Flip stanowi mocny deklarację stylu dzięki unikalnej formie i atrakcyjnemu wzornictwu. Ostatnie kilka lat Galaxy Z Klapka 3 Chodziło o modę i wygląd. Samsung zaoferował urządzenie w kilku ekscytujących kolorach z kilkoma dodatkowymi opcjami dostosowywania, które pozwalały klientom mieszać i dopasowywać różne kolory tylnych paneli i ramek. Nowy przeciek sugeruje, że nadchodzący Galaxy Z Flip 4 pójdzie tą samą drogą.

Według Rossa Younga z Display Supply Chain Consultants (DSCC), Samsung zaoferuje Galaxy Z Flip 4 w co najmniej czterech kolorach: złotym, gwiezdnej szarości, jasnoniebieskim i jasnofioletowym. Nie jest to prawdopodobnie wyczerpująca lista i można bezpiecznie założyć, że istnieją dodatkowe opcje kolorystyczne, biorąc pod uwagę, że zeszłoroczny model był dostępny w siedmiu kolorach. Dla porównania, Galaxy Z Flip 3 był dostępny w kolorach kremowym, zielonym, lawendowym i Phantom Black. Ponadto sklep internetowy Samsunga zaprezentował trzy ekskluzywne opcje kolorystyczne – szarą, białą i różową.

Young ujawnił również możliwe opcje kolorystyczne Galaxy Z Fold 4. Wspomniał, że telefon będzie dostępny w kolorze beżowym, czarnym i szarym. ten Złożenie Galaxy Z 3 Posiada również trzy opcje kolorystyczne: Phantom Black, Phantom Green i Phantom Silver.

W osobnym przecieku, dobrze znane informacje Lodowy świat Twierdzi, że Galaxy Z Flip 4 i Fold 4 będą zasilane przez niewydany chipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Plus zbudowany w procesie 4 nm TSMC.

W tej chwili niewiele wiemy o składanych urządzeniach czwartej generacji firmy Samsung. Ostatnie przecieki ujawniły, że Galaxy Z Flip 4 może spakować większą baterię i Większy ekran zewnętrzny. Tymczasem poprzedni wyciek wskazywał, że oba składane urządzenia mogą pomieścić skaner linii papilarnych montowany z boku. Składane urządzenia nowej generacji Samsunga prawdopodobnie trafią na rynek w trzecim kwartale tego roku.

READ  podróż samochodem? Mapy Google mogą teraz podpowiedzieć Ci, ile zapłacić w taryfach


Polecane zdjęcie: Galaxy Z Flip 3