Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Świąteczne kolacje nie ucierpią z powodu kryzysu w łańcuchu dostaw, ponieważ trzy główne sieci supermarketów obiecały mnóstwo zapasów świątecznych.

Sainsbury’s, Waitrose, Marks and Spencer: świątecznych posiłków i napojów wystarczy dla wszystkich

Święta uratowane? Sainsbury, Waitrose, Marks & Spencer twierdzą, że w tym okresie świątecznym wystarczy jedzenia i picia dla wszystkich, pomimo obaw o załamanie dostaw

  • Obiecane sieci supermarketów zapełnią półki w obliczu obaw o niedobory
  • Sainsbury’s, Waitrose, Marks & Spencer uspokoiły swoich klientów
  • Sprzedawcy twierdzą, że podczas świątecznej kolacji będzie mnóstwo jedzenia


Szefowie sieci supermarketów powiedzieli, że świąteczne kolacje nie ucierpią z powodu kryzysu w łańcuchu dostaw, a niektórzy obiecujący, że będą dużo zapasów świątecznych.

Sainsbury’s, Waitrose i Marks & Spencer zapewnili klientów, że ich potrzeby w zakresie jedzenia i napojów zostaną zaspokojone, ponieważ panika przy zakupach grozi niedoborem.

Simon Roberts, dyrektor naczelny Sainsbury’s, napisał list do klientów na stronie internetowej firmy, mówiąc, że supermarket zapewni „dużo jedzenia” dla każdego.

Świąteczne kolacje nie ucierpią z powodu kryzysu w łańcuchu dostaw, ponieważ trzy główne sieci supermarketów obiecały mnóstwo zapasów świątecznych.

Napisał: „Po doniesieniach, że niektóre popularne produkty będą trudno znaleźć w te Święta Bożego Narodzenia, chcę Ci powiedzieć, że ciężko pracujemy, aby były to niezapomniane Święta.

Chcę Cię również zapewnić, że będzie dużo jedzenia i jesteśmy pewni, że nawet jeśli konkretny produkt, którego szukasz, nie jest dostępny, będzie dobrą alternatywą.

„Produkty o dłuższym okresie przydatności do spożycia, takie jak torty urodzinowe, słodycze, paszteciki, orzechy i sos żurawinowy są już dostępne”.

Pan Roberts dodał, że sklepy Sainsbury’s będą otrzymywać regularne przesyłki w Wigilię i „spodziewają się, że w tym roku sprzedają więcej świeżych indyków niż kiedykolwiek wcześniej”.

Mrożone indyki są już w sklepach, ale świeże indyki pojawią się 19 grudnia.

Świeże jedzenie na przyjęcia ma trafić do sklepów od połowy tego miesiąca, a obiecane w liście półki będą zapełnione „świątecznymi świeżymi produktami”, takimi jak świnie w kocach od 1 grudnia.

Napisał także: „Wiemy, jak bardzo brakowało nam spędzania czasu z naszymi rodzinami i bliskimi w zeszłym roku i wszyscy chcemy, aby te święta były jeszcze bardziej wyjątkowe”.

Wcześniej w tym tygodniu Steve Rowe, dyrektor generalny Marks & Spencer, powiedział, że sprzedawca jest gotowy zapewnić naszym klientom niesamowite Święta Bożego Narodzenia, właściciel sklepu spożywczego wzmiankowany.

Zapewnił również kupujących, że „w Marks & Spencer nigdy nie zabraknie świń w kocach”.

Współpraca Johna Lewisa i Waitrose

Partnerstwo John Lewis i Waitrose jest „pewne”, że może zaspokoić wakacyjne potrzeby wszystkich swoich klientów

Jak powiedział rzecznik partnerstwa John Lewis i Waitrose Codzienne ekspresowe Są „pewni” swojej zdolności do „dostarczenia naszym klientom wszystkiego, czego potrzebują” w okresie świątecznym.

Dodali: „Ściśle współpracujemy z naszymi dostawcami i jesteśmy przekonani, że będziemy dysponować imponującą gamą produktów”.

Według Urzędu Statystyk Krajowych, co ósma osoba dorosła kupowała w tym roku świąteczne prezenty i żywność wcześniej niż zwykle, a sprzedawcy detaliczni widzą napływ pierwszych świątecznych zakupów, a eksperci prognozują rekordowe wydatki w wysokości 85 miliardów funtów.

Reklamy