Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Ruva i Narayan reprezentują Fidżi podczas warsztatów Young Pacific Leaders na Hawajach

Ruva i Narayan reprezentują Fidżi podczas warsztatów Young Pacific Leaders na Hawajach

Ruva i Narayan reprezentują Fidżi podczas warsztatów Young Pacific Leaders na Hawajach

Pływak narodowy Cheyenne Victoria Rozimer Rova oraz dyrektor projektu i założyciel Plants to Plates – Fiji Project, Karan Sudeep Narayan, będzie reprezentował Warsztat Młodych Liderów Pacyfiku na Fidżi podczas trwającego Festiwalu Sztuki i Kultury Pacyfiku na Hawajach.

Ruffa brała udział w Igrzyskach Olimpijskich w Tokio w 2020 r., jednocześnie prowadząc w niepełnym wymiarze godzin nauczanie zdrowia fizycznego i dobrego samopoczucia.

Zdobyła także srebrny medal podczas Igrzysk Pacyfiku w 2011 r. i brała udział w trzech konkurencjach na Igrzyskach Wspólnoty Narodów w 2018 r.

Ruffa twierdzi, że zgłosiła się do udziału w warsztatach YPL na temat przywództwa w sporcie, ponieważ głęboko pasjonuje ją transformacyjna siła sportu w społecznościach.

Mówi, że przez całe życie była świadkiem, jak sport może zaszczepić cenne umiejętności życiowe, takie jak praca zespołowa, dyscyplina i odporność; Wierzy jednak, że zawsze jest miejsce na rozwój i poprawę przywództwa w sporcie.

Pływaczka twierdzi, że ma nadzieję lepiej zrozumieć skuteczne strategie przywództwa dostosowane do środowiska sportowego oraz dowiedzieć się, jak inspirować i motywować sportowców, aby osiągnęli swój pełny potencjał nie tylko na boisku, ale także w życiu osobistym.

Ruffa twierdzi, że stosując poznane zasady i strategie przywództwa, ma nadzieję stworzyć bardziej włączające i wzmacniające środowisko sportowe, w którym każda osoba, niezależnie od pochodzenia i umiejętności, będzie miała szansę się rozwijać.

Mówi, że wierzy, że wychowywanie silnych liderów w sporcie sprzyja pozytywnym zmianom, które wykraczają poza dziedzinę sportu.

Ambasada USA twierdzi, że Narayan z powodzeniem wdrożył projekt dzięki grantowi będącemu kontynuacją udziału w YPL Climate Action TechCamp 2022 w Auckland.

Mówią, że później został mistrzem inauguracyjnego niesamowitego wyścigu YPL Alumni Voyages ze swoim zespołem Muamua Log.

Karan pracował wcześniej jako urzędnik w agencji ONZ zajmującej się adaptacją do zmiany klimatu i finansowaniem ryzyka związanego z klęskami żywiołowymi.

READ  Ogłoszenie stanu awaryjnego w sieci energetycznej wpływającego na „poważną” burzę słoneczną w Nowej Zelandii