Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rozpocznij wiosenną przygodę z fitnessem z rabatem do 43% na inteligentne wagi Renpho

Inteligentna waga Renvo

reninfo

Wiosna jest tu oficjalnie, a lato już niedaleko. Dla wielu oznacza to oficjalnie, że nadszedł czas, aby przejść do rutyny fitness. Niezależnie od tego, czy trenujesz do pełnego maratonu, czy po prostu próbujesz wyjść z domu i ruszać się więcej niż zwykle, inteligentna waga jest jednym z najłatwiejszych i najwygodniejszych sposobów śledzenia postępów. Inteligentne wagi Renpho są wyposażone w szereg funkcji i wag zdrowotnych, a dziś tylko Amazon oferuje do 43% zniżki na wybrane modele. Jest to wyprzedaż jednodniowa, więc jeśli jesteś zainteresowany, nie będziesz musiał długo czekać na zamówienie.

Zwykle wymieniane 35 USD, to Skala tkanki tłuszczowej Renvo Jest to najbardziej zaawansowany model dostępny w tej wyprzedaży, a dziś można go kupić za jedyne 20 USD. Dzięki dołączonej aplikacji Renpho możesz mierzyć mnóstwo danych dotyczących składu ciała, aby pomóc śledzić postępy w kondycji, w tym BMI, beztłuszczową masę ciała, masę kości, masę metaboliczną i inne. Jeśli korzystasz ze skali, która pomaga śledzić i wykres utraty wagi w czasie, jest to ustąpić modelu Jest również w sprzedaży za jedyne 16 USD, 12 USD mniej niż zwykła cena. A ponieważ regeneracja jest tak ważną częścią fitnessu, ta wyprzedaż oferuje również na nią zniżki Poduszka grzewcza Renvo Na plecy, ramiona i szyję, które mogą Pomóż zmniejszyć ból. Zwykle jest to 50 USD, ale dziś możesz go kupić za jedyne 35 USD.

Informacje zawarte w tym artykule służą wyłącznie celom edukacyjnym i informacyjnym i nie mają na celu udzielania porad zdrowotnych ani medycznych. Zawsze konsultuj się z lekarzem lub innym wykwalifikowanym pracownikiem służby zdrowia w przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących stanu zdrowia lub celów zdrowotnych.

READ  Nowa gra Big Vikings na rok 2021