Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rockstar Games uruchamia płatną subskrypcję dla graczy „GTA Online”

25 marca Rockstar Games ogłosiło nowe członkostwo GTA + Player dla swoich graczy konsolowych.

to jest Subskrypcja Usługa będzie dostępna wyłącznie na PlayStation 5 i Xbox Series X/S od 29 marca. Zapewni łatwy dostęp do wielu korzyści zarówno nowym, jak i starym graczom na najnowszej generacji konsol za 5,99 USD miesięcznie.

Korzyści z członkostwa w GTA+ obejmują miesięczny depozyt w wysokości 500 000 $ GTA, a także możliwość ubiegania się o ekskluzywne nieruchomości w Los Santos i okolicach, aby odblokować Internet Zabawkaaktualizacje. Korzyści obejmują również specjalne ulepszenia pojazdów, zniżki tylko dla członków, nagrody GTA USD i RP i wiele więcej.

podczas normalnego GTA (GTA) Połączony Wydarzenia będą kontynuowane normalnie dla wszystkich graczy, a powyższe korzyści pojawią się wraz z wydarzeniami.

Oto, co wiemy o nowej subskrypcji premium

Jakie są korzyści?

Rockstar Games podzieliło się już wieloma korzyściami, które członkowie GTA+ otrzymają od 29 marca do 27 kwietnia 2022 roku.

Każdy członek ma prawo do 500 000 USD GTA automatycznie dostarczanego na jego konto w Maze Bank każdego miesiąca. ten stronie internetowej Stwierdza również: „Principe Deveste Eight – wraz z darmowym ulepszeniem Hao’s Special Works, zanim będzie dostępny dla ogółu społeczeństwa – a także HSW Orange Trip i HSW CMYK Glitch Liveries”.

Dodaje też: „Sklep samochodowy w La Mesa oferuje różne aktualizacje rozgrywki od tunera Los Santos. Właściciele istniejących sklepów samochodowych mogą przenieść się do La Mesa bez dodatkowych kosztów”.

Twoja aktualna opłata członkowska LS Car Meet w wysokości 50 000 USD zostanie zniesiona, gdy zarejestrujesz się w GTA+. Każdy właściciel jachtu w GTA Online Możesz automatycznie uaktualnić do Aquarius Super Yacht całkowicie za darmo.

READ  Spotify testuje nową funkcję wideo w pionie w stylu TikTok

Jako członek GTA+, koszulka Gussét Frog oraz koszulka i spodnie do koszykówki Broker Prolaps zostaną automatycznie dodane do twojej garderoby, a podczas rozgrywki otrzymasz wiele darmowych farb i emblematów dla warsztatów samochodowych.

Inne funkcje wyróżnione na stronie to „The Conveyor Livery for Mammoth Avenger, HVY APC, TM-02 Khanjali” wraz z „3X GTA USD, RP w Hao’s Special Works Race Series oraz” 2X Car Meet Rep w serii Street Race”.

Co wtedy?

Źródło zdjęcia: Rockstar Games / Twitter

Uwzględniając powyższe korzyści, gracze mogą również skorzystać z dodatkowych nagród pieniężnych z kart GTA + Shark od Play Station Sklep na PS5 lub Microsoft Store.

Co więcej, co miesiąc członkowie GTA+ otrzymają również nowy zestaw nagród przechowywanych w GTA Online Przeglądarka internetowa — bezpłatna.

(Bohater i wyróżniony obraz: Rockstar Games)