Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Royal Earth, najnowszy zapach The Harmonist, ma macierzyńską nostalgię

The Harmonist ujawnił nowy zapach, Royal Earth. To coś, co nie przypomina niczego, co wyprodukował dom. Jest po prostu coś, co emanuje swojskością i wygodą, a to było bardzo celowe od założycielki Loli Tilyaeva (nawet).

Jeśli znasz The Harmonist, wiesz, że są zapachy w Kolekcji Yin, a zapachy w Kolekcji Yang marki. Royal Earth należy do rodziny Yin i oddaje zawiłości elementu Ziemi. A jeśli naprawdę znasz The Harmonist, wiesz, że wszystkie perfumy są oparte na pięciu elementach: wodzie, drewnie, ziemi, ogniu i metalu. Royal Earth opiera się na mocy Ziemi. Sfotografowany przez Tilla i zaprojektowany przez perfumiarza Guillaume Flavigny, ma trwałą siłę przyciągania, tak jak przyciąga ziemię. Wciąga cię do środka i nawet nie zdajesz sobie sprawy, dlaczego, ale nie masz dość.

Sposób, w jaki ziemia jest twardą i miękką jak skała glebą, sposób, w jaki odżywia i odżywia, przypominając sobie, że musimy dbać o nią (ziemia) i o siebie, podczas gdy House zauważa „być pilnym w czasach zmian” jest przesłaniem z Królewskiej Ziemi.

„Royal Earth Parfum celebruje kartę Ziemi Yin, odżywczy, pielęgnujący i stabilny pierwiastek reprezentowany przez żyzną ziemię w starożytnej filozofii feng shui. Energia tego pierwiastka rezonuje w moim umyśle dzięki wspomnieniom z dzieciństwa o perfumach mojej matki” – mówi Thiel. To jest czynnik, który podkreśla założycielka – to właśnie wspomnienia perfum jej matki wciągają. Ponieważ kiedy spryskujesz nim perfumy i minęło od dziesięciu do dwudziestu minut, a perfumy mają chwilę, by wniknąć w skórę, zdajesz sobie sprawę, że jest coś nostalgicznego. do twojej matki lub babci. Pudrowe elementy zapachu przypomną każdemu o matce w ich życiu.

Kontynuując mówiąc: „Elegancją i tajemnicą francuskich perfum lat 80. jest Madeleine de Proust. Dlatego chciałem uchwycić ten głęboko zakorzeniony komfort w Royal Earth Parfum, jednocześnie odkrywając nowe głębie. rzucił wyzwanie mojemu utalentowanemu przyjacielowi, Nose Guillaume Flavigny, aby reprezentował On wolał ziemię od pola do lasu, łącząc odrobinę egzotyki z zapachem Ylang Ylang, mojego ulubionego kwiatu.

Zajęło trzy lata, aby całkowicie zdobyć Royal Earth przy setkach prób. Notatki są bardzo strategicznie zaprojektowane, mówi nawet. „Chciałem mieć elegancki i kojący zapach, wibrujący kwiatowym sercem toskańskiego Iris pallida, znanego również jako perfumy niebieskiego złota. Pochodzący z korzeni rośliny, ten pudrowy zapach jest wzmocniony gourmandowymi nutami egipskiej róży i wanilii, aby stworzyć pociągający akord. Przywołuje nasiona Angeliki, nasiona marchwi i żyzną ziemię z białego piżma, podczas gdy ylang-ylang i marakuja dodają niesamowitej tajemnicy.

„Wspomnienia i myśli Loli przywołują wszechogarniającą chwilę – smakowitą, elegancką, tajemniczą, uzależniającą. Byłem tylko jeden sposób, aby to osiągnąć: zignorować tradycję i stworzyć zapach, w którym wszystkie składniki są wyczuwalne jednocześnie – prawdziwie harmonijny zapach, ” mówi Flavini. „Wyszliśmy poza granice elegancji i tajemniczości francuskich perfum lat 80. ze świeżym, nowoczesnym wyrazem” – mówi do tej pory.

„Myślę, że zapachy mają potężny wpływ na nasze emocje i splatają się z naszymi nastrojami i wspomnieniami” – kontynuuje. „Odnalezienie własnej harmonii można osiągnąć dzięki zapachowi za pomocą naszych zapachów, ponieważ Guillaume wybrał najwyższej jakości naturalne składniki, aby ożywić energię Pięciu Żywiołów. Royal Earth jest dla mnie naprawdę wyjątkowa, ponieważ łączy w sobie stabilną, odżywczą energię ziemi i moje wspomnienia z dzieciństwa”.

Royal Earth można kupić w butelce o pojemności 1,7 uncji w Harmonst.com Za 250 dolarów lub we flagowym sklepie na Avenue George X, aw Stanach Zjednoczonych w Neiman Marcus, Bergdorf Goodman, Bloomingdales i innych luksusowych sklepach.

READ  „Horizon Forbidden West” potwierdza, że ​​jest późno, „Halo Infinite” potwierdza, że ​​nie, co teraz?