Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rolex Reapers powracają! Policja obawia się powrotu całkowicie rozkojarzonego gangu złodziei

Derek Freestone

Derek Freestone siedział na miejscu pasażera mercedesa swojego przyjaciela zaparkowanego w malowniczym miasteczku rybackim Emsworth w hrabstwie Hampshire, kiedy dwie kobiety zapukały do ​​okna, prosząc go o podpisanie petycji o szkołę dla niesłyszących.

Derek Freestone siedział na miejscu pasażera mercedesa swojego przyjaciela zaparkowanego w malowniczym miasteczku rybackim Emsworth w hrabstwie Hampshire, kiedy dwie kobiety zapukały do ​​okna, prosząc go o podpisanie petycji o szkołę dla niesłyszących.

Derek Friston, emerytowany handlarz winem z Pershington w hrabstwie Kent, był w drodze na imprezę sportów motorowych Goodwood Festival z przyjacielem, kiedy 7 lipca zeszłego roku zatrzymał się w Emsworth o 15:15, aby kupić leki w miejskiej drogerii.

Siedział na miejscu pasażera mercedesa swojego przyjaciela zaparkowanego w malowniczym rybackim miasteczku Emsworth w hrabstwie Hampshire, kiedy dwie kobiety zapukały do ​​okna, prosząc go o podpisanie petycji o szkołę dla niesłyszących.

Gdy tylko to zrobił, jedna z nich podbiegła, obejmując 77-latkę, próbując go pocałować.

Wstrząśnięty, ledwo pomyślał o drugiej damie, która potrząsała jego lewą ręką.

Dopiero po tym, jak odepchnął pierwszą kobietę i zamknął drzwi samochodu, zdał sobie sprawę, że jego złoty zegarek Rolex, który kupił 20 lat temu za 4500 funtów, a teraz jest wart 12500 funtów, zniknął.

Skakałem i okrążyłem samochód, ale nie było śladu. Stało się to bardzo szybko, mówi pan Friston, który trzy miesiące później wciąż trząsł się z powodu kradzieży.

To naprawdę uderzyło mnie w żołądek. Co do diabła zrobiliśmy naszemu krajowi, żeby stało się to w biały dzień? „.

Powiedział, że te dwie kobiety były ciemnowłose, jedna po trzydziestce, a druga po trzydziestce, około 5 stóp 5 cali i 5 stóp 7 cali wzrostu.

Alan Bruce

Alan Bruce, którego zegarek za 14 000 funtów został skradziony przez dwie kobiety

Alan Bruce, którego zegarek za 14 000 funtów został skradziony przez dwie kobiety

W ciągu jednego dnia gang przeniósł się do kolejnego celu – 63-letniego Alana Bruce’a, który mieszka na skraju Ferndown Golf Club i był siedem mil dalej w Wimborne w Dorset, kiedy został okradziony 15 lipca około 11 rano.

READ  CBS Reality zamawia kopie polskich oryginałów zbrodni | C21Media | Aktualności

Gdy zaparkował swoje Audi TT Sport, dwie kobiety z kaburą podeszły do ​​niego w środku miasta. Szacuje się, że obaj mieli pod koniec lat dwudziestych lub na początku trzydziestki.

„Dłuższy był w dżinsach i ciemnej koszuli, krótszy w długiej sukience i jaskrawych kolorach” – mówi Bruce, rozwiedziony ojciec dwójki dzieci, który często podróżuje w pracy jako inżynier marynarki.

Podnoszę dialekty i mówię, że jest albo albański, albo bułgarski. Powiedzieli: „Składamy petycję do Centrum Głuchych”. Czy podpiszę dokument? Powiedziałem, że nie ma problemu.

Leworęczny noszący swój złoty zegarek Rolex Yacht-Master za 14 000 funtów na tej samej ręce, podpisz petycję. Wtedy młoda kobieta powiedziała, że ​​lubi wodę po goleniu i zapytała, skąd pochodzi. Ku jego zaskoczeniu poprosiła go, aby go przytulił.

Zirytowany, instynktownie położył prawą rękę na tylnej kieszeni, by chronić portfel, i odepchnął kobiety lewą ręką, zanim się odwrócił.

I dopiero gdy to zrobił, zdał sobie sprawę, że zniknął jego Rolex, a jego podwójne blokowanie zostało zerwane, a on nic nie zauważył.