Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Emily Prescott: Ustnik Meghan Markle Omid Scobie powraca z kontynuacją książki

Emily Prescott: Ustnik Meghan Markle Omid Scobie powraca z kontynuacją książki, która obiecuje „ekskluzywne znaleziska” w przyszłym roku

Jeśli myślałeś – lub miałeś nadzieję – że książę i księżna Sussex mogą nie rzucać się w oczy, choćby na chwilę, mam dla ciebie wiadomość…

Ulubiony autor Meghan Markle, Omid Scobie, pisze kolejną książkę, obiecując „nowy rozdział w królewskiej historii”, który przyniesie „wyjątkowe odkrycie”.

Dziennikarz był wcześniej współautorem bestsellerowej książki Finding Freedom, pełnej sympatii relacji o związku Meghan i Harry’ego oraz o tym, jak wyjechali z Wielkiej Brytanii i oderwali się od królewskich obowiązków.

Ta książka zawierała szczegółowe informacje na temat Sussexes na ponad 400 stronach, w tym szczegóły dotyczące luksusowych wakacji i pragnienia Meghan na słodycze.

Ale Scooby nie może się znudzić tematem, który okazał się tak lukratywny, ponieważ nowa książka – bez tytułu i napisana tylko – ma się ukazać w przyszłym roku.

Omid Scobie, londyński pisarz i przyjaciel księcia i księżnej Sussex, ma nową książkę o parze, która ukaże się w przyszłym roku.

Autor napisał wcześniej Finding Freedom, życzliwy opis związku Meghan i Harry'ego

Autor napisał wcześniej Finding Freedom, życzliwy opis związku Meghan i Harry’ego

Chociaż Meghan przyznała, że ​​pozwoliła swojej przyjaciółce udzielać wywiadów w Finding Freedom, nie jest jasne, czy otrzymała kolejne skinienie głową.

Jednak Scooby obiecuje „głęboki dostęp” członkom rodziny królewskiej i ich świta.

Niektórzy obserwatorzy królewscy uważają, że nowy tom może być sprzeczny z twierdzeniami zawartymi w książce popularnego biografa Toma Powera „Zemsta”, która jest krytyczna wobec księżnej.

Książka – w której pomagał ojciec Meghan, Thomas, był w separacji – zawiera mnóstwo zarzutów, w tym, że księżna kiedyś zmusiła Kate Middleton do płaczu.

READ  SEC Newgate planuje wypłatę pierwszej dywidendy po „dodatnim” 2020 r

Tymczasem książę Harry wydaje w tym roku swój pamiętnik napisany przez duchy, który opisał jako „relację z pierwszej ręki z mojego życia, która jest zarówno dokładna, jak i całkowicie szczera”.

Thomas Markle nie jest jedynym członkiem rodziny, który denerwuje Meghan. Jej przyrodnia siostra Samantha niedawno założyła konto na Instagramie z „Truthwins”

Fani telewizji mogli się zastanawiać, gdzie jest Laura Koensberg, odkąd w maju ustąpiła ze stanowiska redaktora politycznego BBC.

Powiedziano mi, że ciężko pracuje, aby dostać swoją wypłatę – teraz około 275 000 funtów.

Laura dała Borisowi dwa ekscytujące pokazy panoramiczne, a także planuje nowy program polityczny w niedzielę, zaplanowany na wrzesień.

BIPA OK MEBLE I WĘDKARSTWO

Jest bardzo prywatna, więc wydaje się dziwne, że Pippa Middleton właśnie kupiła nieruchomość ze sklepem w swoim ogrodzie.

Ale to właśnie zrobili wraz z mężem, menedżerem funduszu hedgingowego Jamesem Matthewsem, kupując duży dom w Berkshire, który wcześniej należał do słynnego projektanta.

Pippa Middleton, na zdjęciu podczas inauguracji The Clean Liquor Company w 2019 roku, kupiła nieruchomość ze sklepem w swoim ogrodzie

Pippa Middleton, na zdjęciu podczas inauguracji The Clean Liquor Company w 2019 roku, kupiła nieruchomość ze sklepem w swoim ogrodzie

Rezydencja znajduje się zaledwie kilka metrów od sklepu meblowego, w którym pracownicy przysięgli dochować tajemnicy tożsamości swoich prominentnych sąsiadów.

Siostra Kate mogła zakochać się w rybackich jeziorach posiadłości. Słyszałem, że jej matka, Carol, dała kiedyś zapalonej łowczyni Peppie fantazyjną różdżkę od Harrodsa!

Reklamy