Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rok darmowego wina w ofercie dla klientów, którzy pomagają sprzedawcy z nieco nietypową prośbą |  Wiadomości biznesowe

Rok darmowego wina w ofercie dla klientów, którzy pomagają sprzedawcy z nieco nietypową prośbą | Wiadomości biznesowe

Sprzedawca win oferuje roczny zasób spragnionych klientów, którzy pomagają znaleźć idealne miejsca na nowe sklepy.

Majestic – który obecnie ma 201 sklepów w całym kraju – twierdzi, że ma listę życzeń 76 lokalizacji w Wielkiej Brytanii i planuje kontynuować ekspansję pomimo kryzysu kosztów utrzymania.

Dyrektor naczelny John Cooley powiedział: „Zapraszamy brytyjskich miłośników wina do pomocy w znalezieniu lokalizacji, dzięki czemu będziemy mogli zapewnić miejsce dla większej liczby osób do degustacji i odkrywania nowych win, piw i alkoholi pod kierunkiem naszego zespołu ekspertów”.

Firma otworzyła nowe punkty sprzedaży w Haywards Heath i Godalming na początku tego miesiąca i została kupiona przez firmę private equity Fortress za 95 milionów funtów w 2019 roku.

Majestic niedawno ponownie zainstalował liczniki degustacyjne, aby pomóc kupującym odkryć nowe wina usunięte z poprzedniego właściciela sieci.

Pomimo rosnącej popularności zakupów online podczas pandemii i rosnących kosztów prowadzenia sklepów stacjonarnych, Cooley dodał: „Nikt z nas nie ma kryształowej kuli, ale pozostajemy optymistami pomimo napiętych budżetów konsumentów, ponieważ wino jest nadal czymś, co ludzie chcą cieszyć smakujący.

„Klienci wracają do fizycznych sklepów z entuzjazmem, szukając porady naszych ekspertów, aby odkryć prawdziwą wartość ich wyboru win”.

READ  Democracy Digest: Europa Środkowa z zadowoleniem przyjmuje decyzję UE o oznaczeniu nuklearnej zieleni