Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Roger Toivasa-Chic został wybrany do zespołu All Blacks na lipcowe testy

Decyzja Rogera Tuivasa-Shecka o powrocie do rugby została nagrodzona powołaniem All Blacks na serię testów przeciwko Irlandii w przyszłym miesiącu.

Tuivasa-Sheck został powołany do 36-osobowego składu Iana Fostera w poniedziałek po solidnym juniorskim sezonie z bluesem w tegorocznym Super Rugby Pacific.

Była gwiazda Warriors była jednym z sześciu wschodzących graczy, którzy znaleźli się w składzie z duetem Chiefs Aidan Ross i Peta Jose Swakula, gwiazdą Highlanders Fulao Vakatavą, gwiazdą bluesa Stephenem Perovitą i crossbackiem Leicester Finjanuco.

Foster powiedział, że on i jego wyznaczeni, Grant Fox i John Plumetre, mieli „niezwykle trudny” wybór zespołu.

„Chcemy pogratulować nowym sześciu meczom w bardzo szczególny dzień dla nich i ich rodzin, i jestem pewien, że będą bardzo dumni ze swoich osiągnięć. Mamy nową grupę interesujących graczy, którzy z pewnością zmienią koszula All Black – powiedział Foster.

Pierwszy zespół All Blacks 2022 został nazwany.

„Wiemy również, że gracze, którzy nie zostali wybrani, są rozczarowani i współczujemy im w tym czasie… Często można ocenić siłę All Blacks na podstawie jakości mężczyzn, których przegapili”.

Foster zauważył, że drużyna została również naznaczona powrotem niektórych kluczowych graczy po długotrwałych kontuzjach.

„Chcielibyśmy również pogratulować Samowi Cane’owi wznowienia roli kapitana drużyny All Black po kontuzjach, które trzymały go na uboczu przez większą część zeszłego roku.

„Wspaniale jest również, że Jack Godhuo powrócił po kontuzji kolana w 2020 roku”.

Niektórzy gracze również nie byli brani pod uwagę z powodu kontuzji, a Joe Moody, Anton Lennert-Brown i Ethan Blackader zostali wymienieni jako niedostępni.

Patrick Tuipoloto i Damien Mackenzie są również wymienieni jako niedostępni do selekcji, ale nieobecności wynikają z ich decyzji o zagraniu w rugby za granicą w tym roku.

READ  „Miałem naprawdę szczęście”: Reagan Tyler, kierowca Teen TQ, wyskakuje z ognistej kuli w Western Springs

Foster powiedział, że drużyna – z wyjątkiem Blues i Crusaders przygotowujących się do finału Super Rugby w tym tygodniu – w tym tygodniu rozpocznie obóz treningowy w Tauranga, zanim cała drużyna zbierze się w Auckland przed udaniem się do Northland.

Lipcowa seria testowa All Black Team vs Irlandia [*debut]

rekwizyty: Aidan Ross*, George Bauer, Nybo Laulala, Ufa Tongavasi, Karl Tonkwafi, Angus Tawafau

prostytutki: Cody Taylor, Dean Coles i Samisoni Taukiahu

zamknięcie: Sam Whitelock, Brody Retalk, Scott Barrett, Josh Lord, Topo Faye

Luźni napastnicy: RD Savia, Sam Kahn [c]Akira Iwan, Hoskins Sototo, Dalton Babali, Sok Peta Swakula*

połowa pleców: Aaron Smith, Volo Vakatava, Finley Christie

Pierwsze piątki: Bowden Barrett, Richie Muonga, Stephen Perovita*

Pomocnicy: Jack Goodhue, Riku Ewan, Królowa Tobaya, Roger Toivasa-Chic*, David Haveli

Wygląd zewnętrzny: Sivo Reese, Jordi Barrett, Will Jordan, Caleb Clarke, Lester Finganoku*