Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Reżyser „Resident Evil 4” mówi, że kamera nie została zaprojektowana jako „innowacyjna”

Reżyser „Resident Evil 4” mówi, że kamera nie została zaprojektowana jako „innowacyjna”

Reżyser i scenarzysta oryginału Resident Evil 4 Shinji Mikami wyjaśnił, że zespół w Capcom Nigdy nie zaprojektował systemu kamer udarowych jako przełomowego.

Mikami ostatnio rozmawiał z kolegą wampir Weteran franczyzobiorcy Jun Takeuchi o ostatnich 25 latach serii, a druga część filmu zostanie opublikowana dzisiaj (29 sierpnia).

W filmie z wywiadem Mikami i Takeuchi odnoszą się do przytłaczającej pozytywnej reakcji na grę ze strony innych graczy i deweloperów tylko po to, by przenieść kamerę przez ramię bohatera.

Obejrzyj film z napisami poniżej.

Mikami powiedział (przez VGC).

„Dla nas osobiście myśleliśmy, że ten kąt jest lepszy. Nie próbowaliśmy zrobić czegoś nowego lub przełomowego, nie było tego. „

Wygląda na to, że Masahiro Sakurai, dyrektor Super Smash Bros. Franczyza był pierwszą osobą, która pochwaliła aparat, wspomina Mikami. W rzeczywistości Takeuchi mówi, że sprzęt wojenny Jego zespół powiedział mu na E3, że oparli kamerę na tej grze Resident Evil 4 tak. pierwszy sprzęt wojenny Wydany w 2006 roku, z Resident Evil 4 Wychodzi w 2005 roku.

Resident Evil 4. Źródło zdjęcia: Capcom

„To dziwne. To naprawdę cię nie uderza, nawet przy tych wszystkich pochwałach. Nie mówisz: „Zrobiłem to!”.

„Na przykład w walce, kiedy uderzasz ich w brzuch, nawet jeśli się cofasz, kiedy widzisz drugiego faceta w bólu, myślisz, że jest puszysty, to właśnie skłoniło go do tego. Naprawdę to zrobił. „

Mikami ujawnił również w poprzednim filmie, że był częścią tej dyskusji Chce stworzyć całkowicie oryginalną gręZ dążeniem do zmiany kultury rozwoju na lepsze.

Capcom też Oficjalnie odsłonięty Resident Evil 4 Remake na początku tego rokuKtóry ma zostać wydany 24 marca 2023 roku.

w innych wiadomościach, Nowy Spider-Man z Marvela mod na PC zamienia bohatera miotającego się w sieci Najlepsze Saula na żądanieSaul Goodman.

READ  Na MWC24 ZTE prezentuje pierwszą w branży zintegrowaną platformę do zarządzania siecią