Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raport z Polski mówi, że Celtycy ciężko pracują nad umową Jurnovich

Josip Juranovic Celtic stoi w kolejce jako nowy prawy obrońca. 25-letni reprezentant Chorwacji stał się głównym celem Ange Postegoklu, ponieważ klub atakuje defensywnych mężczyzn w ciągu najbliższych kilku dni. Z raportu z Polski wynika, że ​​klub nadal prowadzi rozmowy między klubem a przedstawicielami Full-Packu.

Według Gra Tłuszcz, Drużyna Ange Postegoglo ciężko pracuje, aby zawrzeć umowę z dziesięcioosobową reprezentantką Chorwacji. Raport podaje, że do zawarcia umowy pozostało jeszcze kilka dni, ale obecnie oferują 50-50 szans.

Legia Warszawa chce sprzedać Euronovic po tym, jak pomógł polskiej drużynie wygrać ligowe zwycięstwo w zeszłym sezonie, ale porażka Dynama Zagrzeb oznacza, że ​​czeka ich ciężka próba w fazie grupowej słowackiej Ligi Europy. W efekcie mistrzowie Polski chcą powiększać swoje aktywa, a jednym z nich jest Juranovic.

Celtic potrzebuje kolejnego środkowego obrońcy, kolejnego prawego obrońcy, skrzydłowego i nowego napastnika, aby odpaść w ciągu najbliższych kilku tygodni. Otson Edward jest jednym z nielicznych, którzy prawdopodobnie odejdą z kilkoma klubami zainteresowanymi Francuzem.

READ  Prezydent RP podpisuje ustawę ograniczającą roszczenia do mienia zajętego przez nazistów