Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raport mówi, że Call of Duty nie pominie 2023 roku i dostanie nową grę

Raport mówi, że Call of Duty nie pominie 2023 roku i dostanie nową grę

Zamiast pomijać rok, franczyza Call of Duty firmy Activision otrzyma tej jesieni samodzielną grę wideo w pełnej cenie. donosi Bloomberg — ale będzie to kontynuacja zeszłorocznego restartu wezwanie do służby: nowoczesna wojna 2.

Jason Schreier z Bloomberga zauważył w czwartkowym raporcie, że plany Activision dotyczące serii pierwotnie przewidywały „rozszerzenie premium”. nowoczesna wojna 2a nie całkiem nową grę, gdzieś w 2023 roku. Wszystko zaczęło się w 2020 roku, kiedy trudności w rozwoju pchnęły Treyarch do rotacji Call of Duty w trzystudia na rok i zmusiły nas do Call of Duty: Black Ops Zimna wojna rok przed terminem. Należące do Activision Treyarch, Infinity Ward i Sledgehammer Games podzieliły produkcję serii na trzyletni cykl rozwojowy, którego początki sięgają 2014 roku. Call of Duty: Advanced Warfare.

Ze względu na gwałtowny wzrost obciążenia, Activision początkowo planowało przejść do 2023 roku bez głównego wpisu do Call of Duty, przesuwając następną regularnie zaplanowaną grę Treyarch Call of Duty na 2024 rok. Przewidywana płatna ekspansja dla Call of Duty Modern Warfare 2 Według rzecznika Activision jest to teraz „gra premium Call of Duty”, z kampanią dla jednego gracza i nowymi mapami dla wielu graczy, mówi Bloomberg.

Seria Call of Duty będzie obchodzić swoje 20. urodziny w 2023 roku. Infinity Ward, Treyarch, Sledgehammer i Activision Blizzard są w całości objęte ofertą przejęcia firmy Microsoft o wartości 68,7 miliardów dolarów, ogłoszoną w zeszłym roku, według organów regulacyjnych w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych i innych krajach, a Unia Europejska utknęła w kwestiach antymonopolowych.

Czytaj więcej

READ  Naukowcy drukują w 3D prototypowe koło modułu księżycowego