Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Jak oglądać Peacock: najlepsza sieć VPN dla Peacock

Zaoszczędź 49%: ExpressVPN to najlepszy wybór do odblokowywania wiodących serwisów streamingowych. Roczna subskrypcja do ExpressVPN(Otwiera się w nowej karcie) W sprzedaży za 85,55 £ i obejmuje dodatkowe trzy miesiące za darmo – 49% zniżki przez ograniczony czas.


Peacock oferuje długą listę oryginałów, które trzeba zobaczyć, oraz ogromny katalog hitowych programów telewizyjnych i filmów. Jest to przede wszystkim amerykańska platforma streamingowa, ale teraz jest dostępna bez dodatkowych kosztów dla abonentów Sky i NOW w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii i we Włoszech. To świetna wiadomość, ale co, jeśli próbujesz połączyć się z Peacockiem z innej lokalizacji?

Jeśli spróbujesz skontaktować się z Peacock z lokalizacji, która nie obsługuje tej usługi, zostaniesz szybko zbanowany. To oczywiście frustrujące, ale jest coś, co możesz z tym zrobić. Za pomocą VPN możesz ukryć swój prawdziwy adres IP i połączyć się z bezpiecznym serwerem w lokalizacji obsługującej Peacock. Proces jest bardzo prosty i oznacza, że ​​możesz oglądać wszystkie wysokiej jakości treści Peacock z dowolnego miejsca na świecie.

Istnieje jednak wiele sieci VPN przyjaznych dla przesyłania strumieniowego ExpressVPN(Otwiera się w nowej karcie) Trudno to pokonać. To nie jest dokładnie tanie, ale użytkownicy uzyskują solidne prędkości połączenia, wysoki poziom szyfrowania, niezawodną obsługę klienta i do pięciu jednoczesnych połączeń. Jest to również najlepsza usługa do odblokowywania innych platform streamingowych, takich jak Hulu i HBO Max. W ofercie mogą być tańsze usługi, ale ExpressVPN jest w promocji przez ograniczony czas.

Roczna subskrypcja ExpressVPN jest w sprzedaży za 85,55 GBP, co pozwala zaoszczędzić 49% w stosunku do ceny katalogowej. Ten plan obejmuje dodatkowe trzy miesiące i rok bezpłatnego nieograniczonego tworzenia kopii zapasowych w chmurze. Abonenci otrzymują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, więc wiesz, że możesz odzyskać swoją inwestycję, jeśli nie będziesz pod wrażeniem.

READ  Czy Apple AirPods Pro 2 obsługują ładowanie bezprzewodowe?

Broadcast Peacock z dowolnego miejsca na świecie z Najlepsza oferta na ExpressVPN(Otwiera się w nowej karcie).