Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Rafael Nadal: Rafael Nadal zagra w City Open przed kibicami na pełnych obrotach

Rafael Nadal gra w Citi Open przed pełną widownią i nbsp | & nbsp Źródło obrazu: & nbspAP

W czwartek Citi Open potwierdził, że numer trzy na świecie, Rafael Nadal, zadebiutuje w Waszyngtonie przed stuprocentową liczbą fanów.

Po tym, jak zeszłoroczna impreza została odwołana z powodu pandemii, MDE Sports ogłosiło również, że tym razem turniej wypłaci pełne nagrody. Mistrzostwa tenisowe ATP 500 odbędą się od 31 lipca do 8 sierpnia w Rock Creek Park Tennis Center. Ogłoszenie pojawia się po tym, jak National Park Service (NPS), który obsługuje Rock Creek Park, wydał zaktualizowane wytyczne, aby umożliwić pełną wydajność Citi Open Fans.

„Cieszymy się, że możemy ponownie zaprosić fanów do Rock Creek Park z pełną mocą” – powiedział w oświadczeniu Mark Ayn, prezes Citi Open i dyrektor generalny MDE Tennis. „To ekscytujący rozwój, nie tylko dla fanów tenisa, ale dla całej społeczności DC. Jesteśmy wdzięczni National Park Service za wieloletnią współpracę z tym wydarzeniem i za umożliwienie pełnego wykorzystania możliwości Citi Open 2021”.

Rozwój umożliwił również organizatorom odzyskanie pełnej nagrody pieniężnej turnieju. Aby utrzymać wydarzenie przy początkowym 50-procentowym limicie liczby fanów, gracze zgodzili się na 40-procentową obniżkę wynagrodzenia. Po zniesieniu wszystkich ograniczeń dla fanów i przed sprzedażą dodatkowych biletów, MDE Sports zwiększyło pulę nagród Citi Open 2021 o 750 000 USD, przywracając portfel turnieju do poziomu sprzed pandemii.

„Jesteśmy szczególnie szczęśliwi, że możemy wypłacić graczom pełną nagrodę pieniężną po trudnym okresie dla wielu na trasie”, dodał Ayin. „To coś, o czym nie myśleliśmy jeszcze kilka miesięcy temu. Robienie tego i witanie fanów z powrotem bez żadnych ograniczeń jest świadectwem odporności tego miasta i naszej społeczności. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć twarze i usłyszeć fani znów ryczą.To będzie bardzo szczególny moment w historii tego Wielkiego Turnieju.

READ  To nie był wyczyn: TJ Perinara odpowiada na krytykę negocjacji NRL trenera All Blacks, Iana Fostera

W swoim debiucie w Citi Open, Nadal będzie starał się zdobyć 89. tytuł ATP, ale zmierzy się z bardzo głęboką grupą rywali, w tym z dwunastym kanadyjskim światowym liderem Denisem Shapovalovem i następną generacją 19-gwiazdkowego ATP Felixa Auger-Eliasima, Mistrz Polski 18. i 2021 r. w Miami Open Hubert Hurkacz oraz 29. światowa Rosjanka Karen Khachanov, którzy razem tworzą czterech z ośmiu ćwierćfinalistów Wimbledonu.