Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pub Tyler’s Kiln w pobliżu Canterbury został ponownie otwarty, ale pozostaje bezgotówkowy

Pub Tyler’s Kiln w pobliżu Canterbury został ponownie otwarty, ale pozostaje bezgotówkowy

Nowi menedżerowie popularnego wiejskiego pubu mają nadzieję zwabić miejscowych z powrotem klasycznym żarciem, pozostając bezgotówkowym.

Tyler’s Kiln, niedaleko Canterbury, był ostatnio na wyboistej drodze, zamykając się w marcu zaledwie 12 miesięcy po jego wielkim ponownym otwarciu.

Tyler’s Kiln zostanie ponownie otwarty 17 lipca

Nastąpiło to po 18-miesięcznej nieobecności spowodowanej pandemią.

Ale teraz nowi zarządcy, 36-letni Devani Patel i 37-letni Byron Hayter, chcą odzyskać wieśniaków, ale nie rezygnują z polityki bezgotówkowej, którą wykupili poprzedni najemcy.

Zamiast tego mają nadzieję zwabić gości „uczciwym jedzeniem w pubie” i dobrym piwem, i ponownie otworzyli The Bowser w Tyler Hill w środę w zeszłym tygodniu.

MPU1

Partnerzy biznesowi wywołali w marcu oburzenie z powodu bezgotówkowej polityki innych pubów.

Kiedy para wpadła na The Powell Arms w Birchington-on-Sea, zdecydowali się przyjmować tylko płatności kartą, co zostało opisane jako „haniebne”, ale Byron powiedział, że celem była ochrona personelu.

Zapytany przez KentOnline, Dhvani podkreślił, że była to ostateczna decyzja najemców o rozstaniu się z gotówką w Kiln, ale nie zamierzali się z tego wycofać.

Dhvani Patel i Byron Hayter zajmują The Tyler’s Kiln na Tyler Hill, niedaleko Canterbury

Pub był wcześniej prowadzony przez ekskluzywną restaurację Catton House. Właściciel Alastair Collins uważał, że chociaż jedzenie było „na najwyższym poziomie”, miejscowi szukali czegoś innego.

Byron, który prowadzi również Chapman’s w Canterbury, i Dhvani, wyszkolony radiolog, mówią, że mają wielkie plany przyciągnięcia miejscowych.

Dhvani, która prowadzi prywatną klinikę w mieście, powiedziała: „Było to jednocześnie zabawne, stresujące i ekscytujące, ale ponieważ właśnie wykonaliśmy Powell Arms, była to operacja, którą wykonaliśmy razem wcześniej.

„Pójdziemy na klasykę brytyjskich pubów z nutą Byrona, na przykład on ma sos curry i to jego wynalazek będziemy serwować.

MPU2

„Wiele osób powiedziało, że po prostu chcą, aby Tyler’s Oven był pubem, co jest zrozumiałe, więc będziemy serwować klasyki pubowe z naszym własnym akcentem.

READ  Założyciel Home Rule, Mike Lynch, opisał „siłę napędową” „masowego oszustwa” w amerykańskim procesie

– Nie możemy się doczekać powrotu mieszkańców.

Canterbury’s the Tyler’s Kiln jest udekorowany w środku

Para planuje także wydarzenia, takie jak quizy w pubach, tajemnice morderstw i wieczory bingo, dzięki którym wodopój stał się sercem Tyler Hill.

„Drzwi są naprawdę otwarte dla wszystkich i nie chcemy, aby ktokolwiek tu wchodził i czuł się wrogo, po prostu chcemy, aby ludzie czuli się komfortowo w tym rodzinnym środowisku” – kontynuował Devaney.

Byron dodał: „Będzie tak samo, jak w The Powell, i wróci do bycia brytyjskim pubem. Będzie to uczciwe jedzenie w pubie, dobre piwo, przyjemna, chłodna atmosfera, czyli wszystko, czego kiedykolwiek potrzebowałem. „

Byron wcześniej bronił decyzji o przejściu na płatności bezgotówkowe w swoim pubie w Birchington-on-Sea, mówiąc KentOnline: „Największym powodem korzystania z karty było wyłącznie bezpieczeństwo personelu, ponieważ zmniejsza pokusę kradzieży. Ułatwia również życie”.

Będzie łatwiej, gdy będziesz wypłacać pieniądze w nocy.

Dhvani Patel i Byron Hayter rozbijają kokos na progu The Tyler’s Kiln na szczęście w nowym przedsięwzięciu

Para świętuje powrót The Kiln, czyli hinduskiej ceremonii przynoszącej szczęście, która polega na rozbiciu kokosa na progu.

Wielkie otwarcie zaplanowano na poniedziałek, 17 lipca.