Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pseudonimy Meghan Markle i księcia Harry’ego wywołują „dyskusję” o usuwaniu wśród starszych członków rodziny królewskiej | Królewski | Aktualności

Meghan Markle i książę Harry, którzy w tym miesiącu ponownie połączyli się z rodziną królewską, zajęli tylne miejsce podczas uroczystości z okazji platynowego jubileuszu królowej. Chociaż wciąż są uważani za „bardzo kochanych członków rodziny”, ekspert królewski Neil Shaun twierdził, że ich tytuły wywołały dyskusję na temat usunięcia. Przemawiając na swoim kanale YouTube, stwierdził: „Wysocy członkowie brytyjskiej monarchii otwarcie patrzą i rozmawiają o usunięciu swoich tytułów, księcia i księżnej Sussex.

„To naprawdę wynika z faktu, że Harry i Meghan najwyraźniej nie chcą się w nic angażować ani odgrywać żadnej roli w brytyjskim życiu królewskim.

Jak Harry powiedział, że nie jest teraz uwięziony, jest wolny, podczas gdy jego ojciec i książę William.

„Wymagało to aktywnej dyskusji i zostanie przeprowadzone w zwykły sposób.

„Myślę, że będzie to otwarta dyskusja z nimi o tym, co planują zrobić i dlaczego ich tytuły pozostają dla nich ważne.

CZYTAJ WIĘCEJ: Kate i William wysyłają „bezpośrednią wiadomość” do Meghan i Harry’ego

„Oczywiście, że omówi to ponownie z innymi starszymi członkami, a wtedy zacznie się prawdziwy czynnik.

„To nie jest sprawa z dnia na dzień.

„Myślę, że to, co naprawdę wydarzyło się po ich ostatnim powrocie, to fakt, że wystartowali bez większego kontaktu z rodzinami po obu stronach.

„Większy obraz, kiedy się nad tym zastanowić, wydaje się głupie, gdy dwóch byłych członków rodziny królewskiej na całym świecie używa tytułów księcia i księżnej Sussex, podczas gdy jest to wyraźnie jedyna rzecz, która naprawdę im najbardziej boli – przypominanie im. Ich dawne życie królewskie” .

„Bezpieczne i wspierające przestrzenie, takie jak Project Fearless, dają dziewczętom możliwość wyrażania siebie, budowania się nawzajem, zdobywania odporności i stawiania czoła nowym wyzwaniom” – powiedziała księżna w oświadczeniu wydanym przez Archewell.

Projekt Fearless ma na celu zapewnienie dziewczętom i niebinarnej młodzieży w wieku 9-14 lat narzędzi do odniesienia sukcesu na zajęciach pozalekcyjnych, obejmujących m.in. nauki o klimacie, łyżwiarstwo figurowe, boks i przedsiębiorczość.

READ  Książę Karol zmienił zdanie, aby zbudować duży wiejski dom w Herefordshire

Zapowiedziała wizytę księżnej z okazji jej trzecich urodzin.

Opisał, jak była aktorka Meghan pomagała studentom w ich pokazach handlowych i „entuzjastycznie” brała udział w grupowym ćwiczeniu, aby przeciwdziałać lękom.