Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Beyoncé zapowiada swój nowy album, Renaissance | Beyonce

Beyonce Ogłosiła, co wydaje się być jej kolejnym solowym albumem, Renaissance, którego premiera zaplanowana jest na 29 lipca.

Następnie 40-letnia muzyk podzieliła się tekstem „Act i… RENAISSANCE” na swoich kontach w mediach społecznościowych, platformach streamingowych, w tym Spotify, Apple Music i Tidal – należących do jej męża rapera. Jay Z – Opublikuj również prostą grafikę z tym samym sformułowaniem i daj fanom możliwość wcześniejszego zapisania wersji. Lista Apple Music wskazuje, że projekt będzie składał się z 16 utworów.

Jeśli Renaissance jest, jak się wydaje, tradycyjnym solowym albumem Beyoncé — lub pierwszą z kilku części — będzie to jej siódmy album i kontynuacja jej docenionego przez krytyków albumu z 2016 roku. Lemoniada.

Od tego czasu wydała również wspólny album z Jay-Z, Everything Is Love, w 2018 roku, oraz The Lion King: The Gift, ścieżkę dźwiękową, którą koordynowała do animowanego remake’u Disney’a w rzeczywistości Króla Lwa w 2019 roku. wydał singiel Be Alive do ścieżki dźwiękowej do filmu King Richard w listopadzie 2021 roku.

Fani Beyoncé rozgrzali się do wiadomości po tym, jak na początku tego miesiąca usunęła swoje zdjęcie profilowe ze swoich platform społecznościowych, a jej strona internetowa zapowiedziała nowy projekt słowami: „Co to jest B7?”

ostatni rok, Powiedziałem Harper’s Bazaar Zaczęli pracować nad nową muzyką. „Z całą izolacją i niesprawiedliwością w ciągu ostatniego roku, myślę, że wszyscy jesteśmy gotowi, aby znowu biegać, podróżować, kochać i śmiać się” – powiedziała. „Czuję się jak wschodzący renesans i chcę być częścią pielęgnowania tej ucieczki w każdy możliwy sposób. Jestem w studiu od półtora roku.”

Powiedziała o swoim procesie tworzenia muzyki opartym na współpracy: „Czasami osobiste przeszukiwanie tysięcy dźwięków w celu znalezienia odpowiedniego rytmu lub werbla zajmuje mi rok. Pojedynczy refren może zawierać do 200 ułożonych harmonii”.

„Jednak nie ma nic lepszego niż ilość miłości, pasji i uzdrowienia, które czuję w studiu nagraniowym. Po 31 latach jest tak samo ekscytujące, jak wtedy, gdy miałem 9 lat. Tak, muzyka nadchodzi!”

READ  Khloe Kardashian nazywa swojego brata Roba i siostrę Kylie Jenner bratnimi duszami po ich rozstaniu z Tristanem