Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Psalms of David Festival oferuje muzykę na żywo z profesjonalnymi rozwiązaniami HARMAN

Psalms of David Festival oferuje muzykę na żywo z profesjonalnymi rozwiązaniami HARMAN

Kolbuszowa, Polska – ESS Audio, TJT Music i Master-Ton wydały ostatnio całą kolekcję Profesjonalne rozwiązania Harman System poprawy dźwięku na żywo na 5. corocznym festiwalu Dawida Psalmów.

Odbywający się we wrześniu 2020 roku w małej polskiej miejscowości Kolbusova piąty coroczny Festiwal Psalmów Dawida był świętem żydowskich i chrześcijańskich pism świętych przy dźwiękach muzyki orkiestrowej na żywo. W plenerowej imprezie, której gospodarzem był Stadion Sportowy Kolbosova, wystąpiła największa młodzieżowa orkiestra symfoniczna w Polsce – Orkiestra Akademii Beethovenowskiej, a także kilkudziesięciu solistów i solistów.

Aby zapewnić czytelność każdej nuty wśród publiczności wydarzenia, która musiała przestrzegać zasad dystansu społecznego COVID-19, organizatorzy potrzebowali zaawansowanego nagłośnienia o doskonałej jakości dźwięku i szerokim zasięgu. Aby osiągnąć swój cel, wykorzystali ESS Audio do zaprojektowania i opublikowania pliku Harman System wzmacniający dźwięk składa się z głośników JBL, głośników wysokotonowych Crown i jednostek miksujących Soundcraft we współpracy z TJT Music i Master-Ton.

„Rok 2020 był trudnym rokiem dla profesjonalnej branży audio, w którym odbyło się tylko kilka wydarzeń” – powiedział Whitold Carallo, dyrektor generalny ESS. „The Psalms of David Festival był naszym największym koncertem w Polsce i byliśmy zdeterminowani, aby odnieść sukces. Oprócz TJT Music, wdrożyliśmy system JBL VTX A12 FOH, aby wywrzeć ogromny wpływ. Rozwiązania audio firmy HARMAN, w tym głośniki Crown i Soundcraft Kontrolery serii Vi sprawują się dobrze. Fajnie ”.

Sercem systemu audio były 24 głośniki JBL VTX A12, ustawione obok siebie w dwóch z 12 grup. JBL VTX A12 jest ulubionym urządzeniem touroperatorów dzięki modułowej konstrukcji, przenośności i niezrównanej wydajności. Rozłożone na dwie z ośmiu grup, głośniki JBL VTX G28 zapewniają dodatkowe rozciągnięcie i moc dla niskich tonów dla pełnozakresowego dźwięku. Dzięki konstrukcji umożliwiającej układanie w stos na podłodze i lekkiej ramie, która ułatwia wdrażanie i konfigurację, VTX G28 idealnie nadaje się na jednorazowe imprezy festiwalowe.

READ  Ujawniono najgorsze gwiazdy Oscarów 2024: czerwony dywan Oscarów jest pełen okropnych minispódnic, jaskrawych sukni i szokujących nieudanych grilli

Aby zapewnić wysokiej jakości monitorowanie wykonawców na scenie, zespół wdrożył dwa elementy trójdrożnego układu liniowego JBL V20 jako wzmacniacze typu fill-in na zamkniętym etapie. Zamiast pojedynczych ekranów ustawili mniejsze głośniki w pobliżu wykonawców, z ekranami JBL VTX M22 w pobliżu solistów i dyrygentów orkiestry, a dwudrożne wzmacniacze VTX F12, które można znaleźć w chórach imprezy.

Zespół wyposażył głośniki JBL we wszechstronny wzmacniacz Crown I-Tech 4x3500HD, który zawiera zintegrowany cyfrowy procesor sygnału, cztery adresowalne wejścia i obsługę wszystkich głównych protokołów komunikacyjnych, w tym AES, CobraNet, HiQnet i Ethernet, a także analogowego dźwięku. Konsole cyfrowe Soundcraft Vi3000 i Vi7000 zapewniają potężne i elastyczne możliwości miksowania z niezrównaną jakością dźwięku. Soundcraft Vi3000 posiada pełen zestaw wejść cyfrowych i analogowych, pozwalających na szybką regulację miksu. Soundcraft Vi7000 opiera się na tym dzięki przetwarzaniu 96 kHz, dynamicznemu korektorowi BSS DPR-901II i obsłudze większej liczby kanałów audio.

Pomimo niezwykłych warunków spowodowanych epidemią, V Coroczny Festiwal Psalmów Dawida był wielkim sukcesem i radością dla uczestników. Program ma zostać wyemitowany w telewizji i wkrótce zostanie wydany na Blu-Ray.

O Harman Professional Solutions
HARMAN Professional Solutions projektuje i produkuje produkty audio, wideo, oświetleniowe i sterujące (AVLC) dla rynków rozrywki i przedsiębiorstw, w tym występów na żywo, produkcji audio, dużych obiektów, kina, handlu detalicznego, korporacji, edukacji, rządu, hotelarstwa, nadawania i innych. Dzięki wiodącym markom, w tym JBL Professional®, AKG®, Martin®, AMX®, Soundcraft®, BSS Audio®, Crown®, dbx Professional®, DigiTech® i Lexicon Pro®, HARMAN Professional dostarcza solidne, innowacyjne i niezawodne rozwiązania, które są zaprojektowane , Dla wydajności na światowym poziomie. HARMAN Professional Solutions to strategiczna jednostka biznesowa HARMAN International, spółki zależnej należącej w całości do Samsung Electronics Co., Ltd. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź //www.everydayhealth.com/drugs/ http://pro.harman.com/.