Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przygotowując się do roli Wallis Simpsona w filmie biograficznym, Demme ujawnia swoją prawdziwą opinię o rodzinie królewskiej

Przygotowując się do roli Wallis Simpsona w filmie biograficznym, Demme ujawnia swoją prawdziwą opinię o rodzinie królewskiej

Jako jedna z czołowych brytyjskich aktorek-weteranek jest gotowa zagrać najbardziej kontrowersyjnego członka rodziny królewskiej.

Dame Joan Collins zagra Wallis Simpson w filmie będącym kroniką ostatnich lat jej życia i twierdzi, że amerykańska rozwódka abdykowana przez Edwarda VIII została „w pewnym stopniu oczerniana”.

Nic jednak dziwnego, że zdeklarowana dama ma także zjadliwe opinie na temat najnowszego pokolenia członków rodziny królewskiej.

„Meghan nie jest mi szczególnie bliska” – powiedziała lekceważąco Liz Jones w rozmowie z „The Mail on Sunday” w dzisiejszym wywiadzie dla magazynu You. Dodaje jednak: „Katarzyna nigdy się nie myli”.

Pięciokrotnie zamężna Dame Joan, która w maju obchodziła swoje 90. urodziny, przeprowadziła w swojej willi w Saint-Tropez uroczo wciągający wywiad, przedstawiając swoje szczere poglądy na wszystko, od kultury anulowania po botoks, menopauzę i to, dlaczego współczesne aktorki noszą topless. Czerwony dywan to po prostu „popisywanie się”.

Jako jedna z czołowych brytyjskich aktorek-weteranek, Dame Joan Collins (na zdjęciu) wcieli się w najbardziej kontrowersyjnego członka rodziny królewskiej.
Nic dziwnego, że zdeklarowana dama ma także zjadliwe opinie na temat najnowszego pokolenia członków rodziny królewskiej (na zdjęciu: Katarzyna, księżna Walii i Meghan, księżna Sussex, na Wimbledonie w 2018 r.)

Przeczytaj więcej: Gdy pełna pasji piosenkarka Joan Collins przygotowuje się do swojej nowej trasy po Wielkiej Brytanii, Liz Jones dowiaduje się, dlaczego nie ma czegoś takiego jak prawdziwa dama

„Myślą, że to ich wzmacnia” – mówi. – Ale według mnie to popisywanie się. Wiesz, że twoje piersi i pęknięcie w tyłku zapewnią ci najwięcej miejsca w gazetach i zdobędziesz najwięcej polubień.

Mimo że znana jest ze swojego wdzięku i zawsze dobrego wyglądu, gwiazda – którą widać bezpośrednio z jej sesji zdjęciowej – upiera się, że nie wierzy w botoks, operacje ani nawet zbyt mocny makijaż.

„Wczoraj na imprezie założyłam ciemniejszy podkład, ponieważ moje ciało jest brązowe, więc musiałam” – wyjaśnia. „Trochę cieni do powiek.” Nigdy nie noszę sztucznych rzęs ani tuszu do rzęs. Mam znajomych, którzy mają rzęsy trwałe. Wyglądają dziwnie z bladą twarzą i pajęczymi rzęsami.

READ  Głowa byłej dziewczyny zadebiutuje w telewizji jako Kate Middleton w The Crown | korona

„To znaczy, wszystkie gwiazdy rzeczywistości mają wydęte rzęsy i usta i szczerze mówiąc, nie potrafię ich odróżnić!” Czy to brzmi strasznie? Wyjmij to! Judi Dench wygląda niesamowicie.

Podczas gdy jej zmarła siostra, pisarka Jackie Collins – która zmarła na raka piersi w 2015 roku – miała operację nosa, Dame Joan twierdzi, że nie miała żadnej operacji.

„Raz spróbowałam botoksu, było to pod koniec lat 80. Krzyczałam, wybiegłam i nigdy nie wróciłam. Jestem bardzo zadowolona ze swojego wyglądu.

Swoją urodę przypisuje dobremu odżywianiu i ćwiczeniom, a swoją uwagę zwraca na gwiazdy, które stosują tak zwane nowe leki odchudzające, takie jak Ozempic.

„Istnieje wielka obsesja na punkcie zabiegów i innych rzeczy, które przykleja się do ciała, aby je wyszczuplić” – mówi.

Nie współczuje wrzasku wywołanego przez działaczki na rzecz menopauzy. Upierała się, że „nie stanowi to problemu” dla jej pokolenia, dodając, że stosowała HTZ od „20 lat… myślałam, że zamienię się w wiedźmę, ale tak się nie stało”.

Na pewno nie jest wiedźmą. W 2002 roku wyszła za mąż za swojego piątego i ostatniego męża, Percy’ego Gibsona. Wola jednak nie rozmawiać o wieku.

„Nie chcę, żeby definiowano mnie według grupy wiekowej” – mówi.

„To kwestia twoich możliwości fizycznych i psychicznych. Moje życie jest naprawdę dobre. Urodziłem się z genem szczęścia.

Oprócz nowej roli aktorskiej, w przyszłym miesiącu wyruszy w 12-dniową trasę koncertową po Wielkiej Brytanii, aby promować swoje wspomnienia Joan Collins: Behind the Shoulder Pads. „Trudno być aktorką” – mówi.

Cały wywiad przeczytasz w jutrzejszym wydaniu magazynu You.