Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Przerażająca” bójka przed Tesco na oczach przerażonych kobiet

„Przerażająca” bójka przed Tesco na oczach przerażonych kobiet

Między grupą młodych mężczyzn doszło do bójki przed supermarketem na oczach grupy sąsiadów.

Policja została wezwana na Park Road w Toxteth dziś po południu, 24 maja, o godzinie 17:15, po doniesieniach o napaści na mężczyznę. Świadkowie powiedzieli, że widzieli „wielką bójkę” pomiędzy „grupą chłopaków” przed sklepem Tesco Extra przy Park Road.

Kiedy biuro pomocy humanitarnej Komisji Europejskiej przybyło na miejsce zdarzenia, sąsiedzi wciąż kręcili głowami na myśl o tym, czego byli świadkami. Jedna z kobiet stwierdziła, że ​​jest „zbyt zdenerwowana, żeby o tym mówić”, ale dodała: „To było przerażające”.

Czytaj więcej: Brat i siostra mówią do ojca: „Odebrałeś życie, na które nie miałeś prawa”.

Czytaj więcej: Mężczyzna zmarł po upadku z roweru elektrycznego

„To bardziej przypominało próbę morderstwa niż napaść” – powiedziała jej przyjaciółka. „Potrzebujemy tu więcej policji. Potrzebujemy sekcji 60”.

Sąsiedzi z Park Road są niezwykle zaniepokojeni tym, co ich zdaniem nasila zachowania aspołeczne w okolicy. W rozmowie z ECHO inna kobieta powiedziała, że ​​„cały czas widzi „gangi dzieci” przechadzające się przed sklepem Tesco przy Park Road.

Dodała: „Są okropni. Zatrzymują się i rzucają kamieniami w przejeżdżające samochody. To jest bardzo niebezpieczne. Co się stanie, jeśli samochód skręci, aby go ominąć? Któregoś dnia kogoś zabiją”. ”

READ  Stagecoach wybiera przejęcie rywala w ciosie dla planu fuzji National Express | dyliżans