Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dogecoin: Wieloryby przekazują 17 miliardów DOGE w miarę spadku cen, co oznacza…

Dogecoin: Wieloryby przekazują 17 miliardów DOGE w miarę spadku cen, co oznacza…

  • Cena DOGE spadła w ciągu ostatnich 24 godzin o ponad 5%.
  • Niektóre wskaźniki i wskaźniki techniczne wskazywały na wkrótce odwrócenie trendu.

Światła ponownie się włączyły Dogecoin [DOGE], Memecoin odnotował ogromny wzrost transakcji. W tym czasie ruch cenowy memecoina stał się niedźwiedzi. Przyjrzyjmy się bliżej temu, co dzieje się z Dogecoinem.

Wieloryby Dogecoin przygotowują się

Coinpedia Marketplace opublikowała niedawno plik ćwierkać Podkreślanie interesującego rozwoju wokół Dogecoina.

Według tweeta memecoin odnotował gwałtowny wzrost liczby dużych transakcji w związku ze spekulacjami na temat Ethereum ETF. Całkowita wartość dużych transakcji DOGE przekroczyła 100 000 dolarów, wzrastając z 1,53 miliarda dolarów do 3,01 miliarda dolarów tylko w ciągu ostatnich 24 godzin.

W tweecie stwierdzono również, że wzrost ten wskazuje na znaczny wzrost wolumenu DOGE napędzanego przez wieloryby, ponieważ liczba ta wzrosła z 9,74 miliarda do 17,97 miliarda monet.

Analiza danych Santiment przeprowadzona przez AMBCrypto również ukazała podobny obraz. Według naszej analizy liczba transakcji wielorybniczych gwałtownie wzrosła w ciągu ostatnich kilku dni.

Zwiększono współczynniki DOGE dla wielorybów

źródło: Santiment

W zeszłym tygodniu nie tylko wieloryby, ale ogólna aktywność sieci pozostawała wysoka. Dzienne aktywne adresy Memecoina utrzymywały się na stabilnym poziomie przez cały ostatni tydzień.

Ponadto wzrosła również jego prędkość, co oznacza, że ​​DOGE był częściej używany w transakcjach w określonym przedziale czasowym.

Aktywność sieci DOGE pozostała wysoka

źródło: Santiment

Wchodzą niedźwiedzie

Podczas gdy wieloryby Dogecoin przeniosły dużą liczbę monet, niedźwiedzie przejęły kontrolę, gdy cena Memcoina spadła.

według CoinMarketCapW ciągu ostatnich 24 godzin cena DOGE spadła o ponad 5%. W chwili pisania tego tekstu cena Dogecoina wynosi 0,1578 USD, a kapitalizacja rynkowa wynosi ponad 22,7 miliarda USD.

Niedawny spadek cen miał również negatywny wpływ na wskaźniki społeczne. Na przykład jego wolumen społecznościowy spadł po osiągnięciu szczytu 21 maja.

READ  Doniesienia mówią, że rosyjska ropa naftowa trafia do Wielkiej Brytanii przez lukę w rafineriach

Jego ważony sentyment również spadł, co oznacza, że ​​na rynku dominował niedźwiedzi sentyment wokół memecoina. Kolejnym niedźwiedzim wskaźnikiem był wskaźnik MVRV, który spadał w ciągu ostatnich kilku dni.

źródło: Santiment

Trend spadkowy może jednak nie potrwać długo. W czasie prasy, DOGE Indeks strachu i chciwości Jego wartość wyniosła 37, co oznaczało, że rynek znajdował się w fazie „strachu”. Ilekroć wskaźnik osiąga ten poziom, oznacza to, że szanse na odwrócenie trendu są duże.

Aby sprawdzić, czy możliwe jest odwrócenie trendu, AMBCrypto przeanalizowało dzienny wykres DOGE. Ustaliliśmy, że indeks przepływów pieniężnych (MIF) odnotował niewielki wzrost.


Czy Twój portfel jest zielony? Sprawdź Kalkulator zysków Dogecoin


Cena DOGE znalazła się na poziomie wsparcia w pobliżu 20-dniowej prostej średniej kroczącej (SMA).

Jeśli to wsparcie zostanie przetestowane, inwestorzy mogą zaobserwować odbicie. Jednak przepływ pieniędzy Chaikin (CMF) wyglądał na niedźwiedzi, wskazując na ciągłe spadki cen.

Źródło: Widok handlowy