Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Przed rzuceniem wyzwania demonom trener Czech: „Daj z siebie wszystko i unikaj błędów”

Drużyna trenera Jaroslava Silvy zajmuje 42. miejsce w FIFA, ale chce pokonać fale swojego pierwszego meczu, aby zawstydzić Czerwone Diabły. „Wszyscy nasi zawodnicy muszą robić, co mogą, grać bardzo dobrze i cały czas koncentrować się, nie popełniając zbyt wielu błędów” – powiedział 59-letni trener w biurze od września 2018 roku. – Belgia nie jest, nie jest faworytem drużyny, jest faworytką na Mistrzostwach Świata. Jest bardzo trudnym przeciwnikiem.

Na pytanie, skąd pochodzi główne zagrożenie ze strony Belgii, Silhawi nie potrafił wymienić tylko jednego nazwiska. „Są Kevin de Bruyne, Romelu Lukaku czy Yuri Tylemans. Ich całe pole ofensywne jest bardzo silne i oczywiście musimy być ostrożni”.

Jednak, aby rzucić wyzwanie Belgii, czeski trener będzie musiał obejść się bez swojego kapitana Vladimira Taridy, który gra dla Herthy Berlin i nie będzie mógł wrócić do swojego kraju z powodu ograniczeń w podróżowaniu nałożonych przez niemiecki rząd. Oprócz Taridy, czeski bramkarz Jiri Pavlenka (Werder), obrońca Pavel Kaderbek (Hofenheim) i napastnik Patrick Schick (Leverkusen) również wystąpią w środę w Laponii (Polska) przeciwko Estonii. . Po stronie belgijskiej nie będą mogli grać Poyota, Castells, Thorgen Hazard i Munier. „Mam nadzieję, że ta nieobecność będzie trudna dla obu drużyn i na pewno stracimy wszystkich czterech naszych graczy”.

Próbując zrobić coś lepszego niż Walia, Sylhavi zaprojektował strzał, który pozostał niezauważony przez Lewandowskiego 3: 1, mając nadzieję, że jego drużyna „spróbuje więcej strzałów”, a tym samym „wprowadzi w błąd drużynę przeciwną”.

Pewnej nocy kapitan Tomas Soosek wierzy, że czeski obóz ma stawić czoła demonom

Pod nieobecność Vladimira Taridy w sobotni wieczór w Pradze to Tomasz Suzek musiał nosić zbroję kapitańską Republiki Czeskiej, aby zmierzyć się z Belgią. Pomocnik West Ham, który napisał hat-tricka przeciwko Estonii w Midwick, ma nadzieję, że czeski sojusz zapewni wyjątkowość składu Czerwonych Diabłów. „Belgia ma wiele talentów z Kevinem de Bruyne, Yuri Tylemansem, Tries Mertensem czy Romalu Lukaku. Ale przygotowujemy się jako zespół i to właśnie będziemy grać” – powiedział Suzuki na tradycyjnej konferencji prasowej w piątek przed meczem . „Mają dużo wyjątkowości. Musimy ze sobą walczyć. Myślę, że to jest ważne”.

READ  Polskie odrzucenie domaga się rezygnacji trenera piłki nożnej Palo Sosy | Reprezentacja Polski w piłce nożnej | Polska piłka nożna | Wiadomości piłkarskie

Sou Czech, który w środę w Laponii w Polsce napisał hat-tricka przeciwko Estonii (2-6), chce wykorzystać to decydujące zwycięstwo do walki z demonami. – Cieszę się, że wygraliśmy. Ta nadzieja pomoże nam w sobotę. Ten mecz zadecyduje o osiągnięciu naszych celów. Mamy nadzieję, że uda nam się dostarczyć to, co najlepsze.

Trener Jaroslav Silva Zhouzev powiedział, że w sobotę wieczorem będzie kapitanem Czech. – Wykonuje świetną robotę w Premier League i bardzo dobrze reprezentuje nasz kraj. Cieszymy się, że został przeniesiony do reprezentacji – powiedział Silhawi o zawodniku ze Slavii Brock do West Ham zeszłego lata, który strzelił już 9 goli. na swoim koncie. „Jest naturalnym przywódcą i cieszę się, że jest w nastroju”.