Biegowelove.pl

informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Prostytutka Warriors, Wade Egan, przeżywa swój pierwszy prawdziwy sezon NRL w Auckland

Prostytutka Warriors, Wade Egan, przeżywa swój pierwszy prawdziwy sezon NRL w Auckland

Finały NFL, tydzień 1: Wojownicy kontra Pantery. Gdzie: Stadion Blue Beat w Penrith. Kiedy: Sobota 18:05 (czasu nowozelandzkiego). zasięg: Na żywo w Sky Sports 4, Prime; Aktualizacje na żywo o różnych rzeczach

Wade Egan przez pierwsze trzy lata swojej kariery jako wojownik nie wiedział zbyt wiele o Oakland.

Jednak w swojej czwartej karierze – pierwszej, w której mógł mieszkać w mieście, które klub nazywa domem – 26-letni prostytutka kwitnie.

Produkt Lithgow dołączył do jedynego klubu NRL w Nowej Zelandii w 2019 roku, przenosząc się z Penrith Panthers, gdzie powrót Apisai Koroisau oznacza, że ​​będzie mógł grać na wymianie przez trzeci sezon z rzędu.

W najbliższą sobotę wróci do Penrith, gdzie był kapitanem drużyny do lat 20, na swój najważniejszy mecz w historii w koszulce Warriors. To finał kwalifikacyjny, w którym oni i ich koledzy z czwartej drużyny zmierzą się z pomniejszymi drużynami z najwyższej klasy rozgrywkowej, chcącymi zdobyć hat-tricka w postaci trofeów, czego żaden klub nie był w stanie osiągnąć od początku lat 80.

Egan mieszkał w Auckland przez cztery miesiące, kiedy po raz pierwszy podpisał kontrakt po tej stronie Tasmana, ale kiedy w marcu 2020 r. wybuchła pandemia Covid-19 i NRL przestała działać, pozostał w Australii, początkowo tylko z tym, co spakował. W plecaku.

Do Nowej Zelandii wrócił dopiero w lipcu 2022 roku, kiedy Warriors rozegrali swój pierwszy prawdziwy mecz u siebie od prawie trzech lat.

Jednak wraz z przybyciem zespołu z australijskiej bazy na ten mecz oraz garstką zawodników, którzy w zeszłym sezonie zajęli drugie miejsce, wrócili na dobre dopiero pod koniec ubiegłego roku.

Wayde Egan miał swój najlepszy sezon w historii Warriors, odgrywając ogromną rolę w ich drodze do pierwszej czwórki w NFL.

Andrzej Kornaga / Fotosport

Wayde Egan miał swój najlepszy sezon w historii Warriors, odgrywając ogromną rolę w ich drodze do pierwszej czwórki w NFL.

Egan powiedział przed zeszłorocznym meczem z okazji powrotu do domu Rzeczy Polecił pracownikowi Warriors zebranie wszystkich rzeczy, które pozostawił w Oakland, i umieszczenie ich w szafce na przechowanie.

READ  Damien Willems wspomina rozmowę w scrumie

„Miałem okazję w listopadzie lub grudniu to wyjaśnić” – powiedział w tym tygodniu. To była tortura. Musiałem pozbyć się kilku rzeczy, które były trochę spleśniałe, ale naprawdę miło było się odpowiednio poruszać.

„Mieszkanie tutaj, przebywanie wśród społeczności, granie tutaj – było wspaniale.

„Czasami pogoda mogłaby być trochę lepsza, ale poza tym to był wspaniały rok i naprawdę miło spędziłem czas podczas mojego pierwszego roku w Nowej Zelandii”.

Fakt, że Warriors mieli najbardziej udany sezon od 2002 roku, któremu nie do końca pomogła gra Egana na sztucznej połowie, tylko zwiększy jego radość, a trener Andrew Webster określił tegoroczny rozwój wicekapitana jako „niesamowity”.

„Być może otrzymuje zbyt wiele uznania w niewłaściwych momentach i mam na myśli to, kiedy wchodzimy na boisko [the other team’s] 10 metrów, muszą się upewnić, że dobrali numery po obu stronach boiska, w przeciwnym razie was rozdzielą.

„Jeśli twoje oceny są złe, jeśli się pomylisz, zaatakuje cię i będzie miał dla ciebie długi dzień.

„Jego przywództwo i sposób, w jaki kontroluje [is great]. Myślę, że to, co robi w obronie, to powstrzymywanie wewnętrznej presji wywieranej na połowy, tak aby napastnicy musieli szanować to, co faktycznie robi z piłką, a kiedy wprowadzi ją w nasze połowy, wszyscy przeciwnicy za to zapłacą . „Jest wybitny”.

Egan nie zaznał jeszcze smaku sukcesu przeciwko Panthers w barwach Warriors, a wszystkie pięć jego dotychczasowych meczów przeciwko nim zakończyło się porażką, co stanowi część serii siedmiu porażek z rzędu od 2019 roku.

W najbliższy weekend staną przed wyzwaniem, aby zakończyć tę passę, zwłaszcza bez pomocnika Shauna Johnsona, który został wykluczony z gry z powodu bólu łydki i zastąpiony przez partnera z połowy T Myera Martina, a w przerwie dołączył do niego Dylan Walker, ale Egan był pewien, że tak się stanie. Zrób to. Daj temu dobry crack.

READ  NRL, Kalyn Ponga, Newcastle Knights i gwiazda Knights przygotowują się do podróży do Kanady, aby w pełni wyleczyć się ze wstrząsu mózgu

„Są standardową drużyną w rozgrywkach, są nią od trzech lat i aby ich pokonać, musisz dać z siebie wszystko po obu stronach piłki” – powiedział o Panthers, którzy również kiedyś byli w tym gronie. Miał na swoim koncie kolegów z drużyny Warriors, Te Maire Martina i Dallina Watene-Zelezniaka.

„Postaramy się dobrze przygotować. Mają wiele mocnych stron w całym parku i zidentyfikowaliśmy ich.

Mam nadzieję, że uda nam się to naprawić, kontynuować naszą grę i dobrze zaprezentować się w sobotę.

Jeśli Warriors wygrają, w przyszły weekend dostaną wolne, zanim w następny weekend zagrają u siebie we wstępnym finale.

Jeśli przegrają, w przyszły weekend zagrają u siebie ze zwycięzcą niedzielnego meczu pomiędzy Newcastle Knights i Canberra Raiders.

Aktualizacja drużyny wojowników: Charnes Nicole Klokstad, Dallin Wattene Zelezniak, Rocco Perri, Adam Pompey, Marcelo Montoya, Dylan Walker, T. Maire Martin; Fonua Blake, Wade Egan, Mitchell Barnett, Jackson Ford, Marata Nyukor, Toho Harris (c) zostali skazani. giełda: Jaz Tevaja, Baili Sironen, Josh Curran, Ponte Afua. Protektoraty: Freddy’ego Lucica i Tyne’a Toupiki.

Aktualizacja zespołu Panthers: Dylan Edwards, Sonia Torova, Stephen Crichton, Tyrone Beechey, Brian To, Jack Koger, Nathan Cleary; Moses Liotta, Mitch Kenney, James Fisher Harris, Scott Sorensen, Liam Martin, Isaac Yu. giełda: Lindsay Smith, Spencer Linio, Zach Hosking, Jayman Salmon. Protektoraty: Luke Garner, Mateusza Eisenhutha.